Průzkumník přírody

Průměr: 5.0
(4x)
Nakladatel:Universum
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:256
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:176 × 255 mm, 700 g
Více podrobností
Běžná cena: 299 Kč

Není skladem 
Bližší informace o dostupnosti nejsou k dispozici.
Informace o dostupnosti

Zboží bohužel momentálně není skladem. Pokud chcete být emailem informováni o jeho naskladnění, klikněte na tlačítko "Sledovat titul" a zadejte svou emailovou adresu.

Poslední změna: 18.11.2019 18:10

Anotace

Knížka pro malé výzkumníky kolem 10 let nabízí pestrou paletu neotřelých nápadů, tipů a doporučení, jak zkoumat přírodu kolem nás – ptáky a brouky, stopy živočichů v přírodě. rostliny, houby, horniny a minerály, počasí, noční i denní oblohu. Ke každému tématu jsou uvedeny nezbytné pomůcky a postup práce, vždy je také vysvětlen princip pokusu. Kniha je poučná a zábavná zároveň, skvělý společník pro domácí i venkovní aktivity zvídavých dětí.

Specifikace

Název: Průzkumník přírody

Originální název: Nature Explorer (DK)

Autor: Burnie David, Morgan Ben, Walker Richard, Woodward John

Překladatel: Markéta Schubertová

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-242-2985-0

EAN: 9788024229850

Objednací kód: -

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze: Průzkumník přírody

1.8.2011

Naprosto úžasný průvodce přírodou vám pomůže kousek po kousku poznat přírodu tak trošku z jiné strany. Ze strany průzkumníka, zvědavého pozorovatele a objevitele. Nádhera, kterou jsme obklopeni lze někdy jen těžko popsat. Uchvacuje nás svými barvami, pulzujícím životem, nespočetným množstvím různých druhů. Příroda je mocná a my lidé bychom k ní měli být ohleduplní, pokorní a uvědomit si, že přírodu musíme zachovat pro další generace v tom nejlepším možném stavu, jedině tak se z ní budou naše děti těšit tak jako teď my.

Hodnocení a komentáře

maminko (michal hroudny , 8.6.2011) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
mami prosim muzu si to koupit

super (michal hroudny , 8.6.2011) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
je to super kniha.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry