Jak se stát členem Knižního klubu

Často kladené otázky (FAQ)

Jak se mohu stát členem Knižního klubu?

Velmi snadno. Stačí se zaregistrovat do Knižního klubu přímo přes internet a ihned můžete využít vstupní nabídku pro nové členy Knižního klubu – vybrat si 3 tituly s 50% slevou.
Vybrané tituly Vám po úspěšné registraci a objednání zašleme na Vámi uvedenou adresu spolu s aktuálním klubovým katalogem a Vaší zákaznikou kartou. V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte náš zákaznický servis.

Jaké jsou výhody členství v Knižním klubu?

Více o výhodách členství v Knižním klubu naleznete ZDE.

Už jsem členem Knižního klubu, ale nakupuji přes internet poprvé. Jak mohu nakupovat za klubové ceny?

Členové Knižního klubu, kteří dosud v našem internetovém obchodě nenakupovali, mají u nás již svůj účet vytvořen. Stačí jej pouze aktivovat ZDE.
Po aktivaci od nás obdržíte e-mail s heslem. S pomocí tohoto hesla a svého e-mailu se přihlásíte na našich webových stránkách www.knizniklub.cz a ihned můžete začít nakupovat se slevou.

Pokud se stanu členem dnes, mohu nakupovat za klubové ceny hned?

Ano. Ihned můžete nakupovat za klubové ceny, tj. se slevou 10 – 50 % oproti běžným cenám. A nejen to. Při vstupu do Knižního klubu můžete využít mimořádné zvýhodněné nabídky a vybrat si až 3 tituly s 50% slevou. Tato nabídka platí pro první nákup.
Více informací naleznete ZDE.

Kolik stojí členství v Knižním klubu a jak dlouho trvá?

Členství v Knižním klubu je zdarma. Stačí si zakoupit alespoň 1 titul za klubovou cenu z každého katalogu, tedy 5 titulů za rok, a můžete plně využívat všech výhod Knižního klubu. Členská karta je navíc přenosná, používat ji může celá rodina.
Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete písemnou formou po dvou letech od vstupu do Knižního klubu, dva měsíce před uplynutím této doby. Tuto možnost pak máte každý další rok.
Více o pravidlech členství.

Jaká cena či sleva je určena členům Knižního klubu?

Členům Knižního klubu je určena tzv. klubová cena. V každém knižním profilu jsou uvedeny následující ceny:

  • Klubová cena – cena pro členy klubu
  • Cena pro VIP – speciální cena pro VIP členy klubu. (Podmínky VIP naleznete v Pravidlech klubu)
  • Běžná cena – cena, za kterou je titul běžně dostupný

Jak získám slevu při nákupu v kamenných knihkupectvích?

Za klubové ceny můžete nakupovat v našich partnerských knihkupectvích po předložení členské karty, na které je uvedeno Vaše členské číslo. K nákupu členů je určena Pokladna Knižního klubu.

Jak získám slevu jako nový člen klubu při nákupu on-line?

Jako nový člen Knižního klubu máte svůj účet na www.knizniklub.cz již automaticky vytvořen, stačí jej pouze aktivovat. Více informací naleznete ZDE.

Kde najdu nabídku aktuálního katalogu?

Nabídkou aktuálního katalogu můžete listovat jednoduše on-line. Stačí kliknout na jakýkoli vybraný titul a zobrazí se Vám jeho profil včetně krátké ukázky, recenzí o knize i komentářů ostatních čtenářů…
Zde si můžete také celý katalog stáhnout ve formátu PDF.

Za jak dlouho po registraci obdržím členskou kartu Knižního klubu?

Vaši členskou kartu Vám doručíme spolu s první zásilkou. Na členské kartě máte uvedeno Vaše členské číslo.

Při registraci do Knižního klubu on-line ale můžete nakupovat za výhodné ceny ihned.

V prodejnách je třeba předložit členskou kartu, popř. stačí uvést členské číslo. Pokud jste do přihlášky zadali e-mailovou adresu, zašleme Vám během několika dní uvítací e-mail, kde budete mít své členské číslo také uvedeno.

Jaké osobní informace musím poskytnout, abych se stal členem Knižního klubu?

Při registraci zadáváte základní údaje: jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo a datum narození. Více na ochrana soukromí.

Mohu jako člen Knižního klubu nakupovat i e-knihy?

Ano, samozřejmě, stačí se přihlásit na www.ebux.cz stejným heslem a uživatelským jménem, které používáte při svých nákupech na www.knizniklub.cz. V případě, že jste dosud přes webové stránky www.knizniklub.cz nenakupoval/a, je třeba si na www.knizniklub.cz nejprve aktivovat svůj klubový účet a teprve poté se přihlásit stejným heslem a uživatelským jménem na www.ebux.cz.

Započítávají se mi nákupy e-knih na www.ebux.cz na můj účet?

Ano, započítávají. Je nutné být ale přihlášen/a stejnými přihlašovacími údaji jako na www.knizniklub.cz. Jen tak se Vám Vaše nákupy na www.ebux.cz zaznamenají na Váš klubový účet a budou započítány do Vašich členských nákupů.

Jak mohu zrušit členství v klubu?

Členství v KK je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od svého prvního nákupu v Knižním klubu písemnou formou nebo e-mailem, a to dva měsíce před uplynutím této doby. Tuto možnost pak máte každý další rok.

Jak se mohu přihlásit/odhlásit ze zasílání novinek z Knižního klubu?

Zasílání novinek, akcí a slev e-mailem můžete aktivovat/zrušit ve svém profilu zaškrtnutím/odškrtnutím pole Zasílat novinky pod Vaší e-mailovou adresou.
Další možností je kliknout na odkaz "Zrušit zasílání novinek" přímo v e-mailu, který jste z Knižního klubu obdrželi. Tento odkaz je umístěn v dolní části e-mailu.

Jak můžu kontaktovat zákaznický servis?

Telefonicky:

  • Příjem objednávek: 296 536 660
  • Opravy a změny v objednávce: 296 536 665
  • Informace: 296 536 662
  • Reklamace: 296 536 661
  • Přihlášky do Knižního klubu: 296 536 663

Po-Pá 8:00 – 20:00
Na čísle 296 536 660 je možno mimo stanovené časy zanechat objednávku na záznamníku.

Pomocí kontaktního formuláře na http://www.knizniklub.cz/kontakty/

Adresa: Knižní klub, Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5

Žánry

Sociální sítě

Twitter Instagram