Knižní web

Často kladené otázky (FAQ)

Jak se mohu stát členem Knižního klubu PREMIUM?

Do Knižního klubu PREMIUM můžete vstoupit na prodejnách nebo se zaregistrovat online. Pro nové členy máme připraven dárek: 3 tituly s 50% slevou. Vybrané tituly Vám zašleme s aktuálním klubovým katalogem.

Jaké jsou výhody členství v Knižním klubu PREMIUM?

Už při registraci získáte 3 knihy s 50% slevou. Dále Vám garantujeme trvalé slevy v knihkupectvích LUXOR ve výši 20 % na tituly nakladatelství Euromedia (nakladatelské značky KNIŽNÍ KLUB, IKAR, ODEON, UNIVERSUM, YOLI, PIKOLA a další) a 5 % na tituly všech ostatních nakladatelství. 5x ročně obdržíte katalog zdarma, plný knižních novinek a zajímavostí ze světa knih. Máme pro Vás pravidelné akční slevy, dárky a prémie za nákupy, slevu k svátku a k narozeninám, poukázky na nákupy, zvýhodněné komplety. A navíc nabízíme výhody u našich partnerů.

Už jsem členem, ale nakupuji přes internet poprvé. Mám se registrovat znovu?

Ne, členové, kteří dosud v našem internetovém obchodě nenakupovali, mají u nás již svůj účet vytvořen. Je třeba jej pouze aktivovat.
Po aktivaci od nás obdržíte e-mailem Vaše heslo. Pomocí tohoto hesla a svého e-mailu se přihlásíte na www.knizniklub.cz a pak můžete začít nakupovat s klubovou slevou.

Kolik stojí členství v Knižním klubu PREMIUM a jak dlouho trvá?

Členství v Knižním klubu PREMIUM je zdarma. Stačí si zakoupit alespoň 1 titul v období platnosti každého katalogu, tedy 5 titulů za rok, a můžete plně využívat všech výhod Knižního klubu. Zákaznická karta je přenosná, používat ji může celá rodina.
Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete písemnou formou po dvou letech od vstupu do Knižního klubu.
Více informací naleznete v Podmínkách členství Knižního klubu PREMIUM.

Jaká cena či sleva je určena členům Knižního klubu PREMIUM?

Členům Knižního klubu PREMIUM je určena tzv. klubová cena. V každém knižním profilu jsou uvedeny následující ceny:
Klubová cena – cena pro členy Knižního klubu PREMIUM
Cena pro VIP – speciální cena pro VIP členy Knižního klubu PREMIUM
Běžná cena – cena doporučená nakladatelem

Jak získám slevu při nákupu v kamenných knihkupectvích?

Za klubové ceny můžete nakupovat v našich knihkupectvích po předložení zákaznické karty, na které je uvedeno Vaše zákaznické číslo. Při registraci na prodejně obdržíte zákaznickou kartu ihned, při registraci přes internet nebo telefonicky Vám zákaznickou kartu zašleme poštou. K nákupu členů v prodejnách je určena pokladna Knižního klubu.

Kde najdu nabídku aktuálního katalogu?

Nabídkou aktuálního katalogu můžete listovat jednoduše online. Stačí kliknout na jakýkoli vybraný titul a zobrazí se Vám jeho profil včetně krátké ukázky. Také si můžete celý katalog stáhnout ve formátu PDF.

Za jak dlouho po registraci obdržím zákaznickou kartu?

Vaši zákaznickou kartu Vám doručíme poštou do 14 dní po Vašem prvním nákupu.

Jaké osobní informace musím poskytnout, abych se stal členem?

Při registraci zadáváte základní údaje: jméno, příjmení, adresu, e-mail, telefonní číslo a datum narození. Více informací naleznete na Ochrana soukromí.

Proč Knižní klub PREMIUM zasílá tzv. hlavní nabídku?

Knižní klub PREMIUM není běžné internetové nebo kamenné knihkupectví, nýbrž klub. Jako každý jiný klub má i Knižní klub svá závazná pravidla.
Knižní klub poskytuje zdarma 5x ročně katalog s přehlídkou knižních novinek, nabízí širokou internetovou nabídku, trvalé slevy na všechny nabízené tituly, vysoce kvalitní zákaznickou péči i pestré benefity u svých partnerů.

Za to vše Knižní klub nepožaduje žádné členské příspěvky, nýbrž pouze pravidelnou spolupráci. Aby bylo možné stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň jeden titul v období platnosti každého katalogu, a to buď v prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky.

Pokud si člen do objednacího termínu (je vždy uveden na přední straně katalogu) nestačí nakoupit, obdrží katalog „Výběr“ s nabídkou bestselleru doporučeného redakcí (tzv. hlavní nabídky) – viz Podmínky účasti Knižního klubu PREMIUM, čl. 3.
V případě, že si zákazník v daném období nic neobjedná a ani neinformuje zákaznický servis, že si tentokrát nic nevybere, vycházíme z předpokladu, že zákazník má o klubem nabízený bestseller zájem.

Mohu jako člen Knižního klubu PREMIUM nakupovat i e-knihy?

Ano, samozřejmě, stačí se přihlásit na www.ebux.cz stejným heslem a e-mailem, které používáte při svých nákupech na www.knizniklub.cz. V případě, že jste dosud přes webové stránky www.knizniklub.cz nenakupoval/a, je třeba si na www.knizniklub.cz nejprve aktivovat svůj klubový účet a teprve poté se přihlásit stejným heslem a e-mailem na www.ebux.cz.

Započítávají se mi nákupy e-knih na www.ebux.cz na můj účet?

Ano, započítávají. Je nutné být ale přihlášen/a stejnými přihlašovacími údaji jako na www.knizniklub.cz. Jen tak se Vám Vaše nákupy na www.ebux.cz zaznamenají na Váš klubový účet.

Mohu reklamovat knihu, protože je na ní nalepená etiketa?

Etiketa je snímatelná, s eliminací lepidla, tzn. na části etikety není lepidlo vůbec. Nemusíte mít strach etiketu sundat. Pokud by se přeci jen při slepování etikety kniha poničila, postupujte dle reklamačního návodu.

Jak mohu zrušit členství?

Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od svého prvního nákupu písemnou formou (poštou nebo e-mailem).

Jak se mohu odhlásit ze zasílání novinek?

Zasílání novinek, akcí a slev e-mailem můžete zrušit ve svém profilu na stránce „Zasílání nabídek“, kde označte kolonku „e-mailem“.
Další možností je kliknout na odkaz "Odhlásit z odběru newsletterů" přímo v e-mailu, který jste z Knižního klubu PREMIUM obdrželi. Tento odkaz je umístěn v dolní části e-mailu.

Jak můžu kontaktovat zákaznický servis?

E-mailem: info@knizniklub.cz

Telefonicky:
Příjem objednávek: 296 536 660
Opravy a změny v objednávce: 296 536 665
Informace: 296 536 662
Reklamace: 296 536 661
Přihlášky do Knižního klubu: 296 536 663
Po-Pá 9:00 – 17:00

Pomocí kontaktního formuláře: http://www.knizniklub.cz/kontakty/
Poštou: Knižní klub, Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5

Žánry

Sociální sítě