Vyhrajte dovolenou snů od Invia a 1000 bestsellerů!

Black friday je poražen! Skutečná epidemie slev až 97%

Výhody a pravidla Knižního klubu

Přejít k pravidlům

Nakupujete často knížky a potěšil by Vás jejich nákup se slevou? Zajímá Vás, co nového právě vychází? Pak neváhejte a staňte se členem našeho Knižního klubu – největšího čtenářského klubu na českém trhu s více než dvacetiletou tradicí! V současné době má klub přes 200 000 členů. Jedinou podmínkou členství je nakupovat výhodně!

Akce pro vstupující členy - až 3 knihy se slevou 50 %

Pestrá nabídka knih pro celou rodinu - 5x ročně katalog zdarma

Knižní klub nabízí tituly všech žánrů – od společenských románů, české literatury, detektivek, románů pro ženy a dětské literatury až po praktické příručky o zahradě a zvířatech, kuchařky, knihy o zdraví a encyklopedie. Většinu z novinek a bestsellerů si můžete zakoupit také jako e-knihu. Pro lepší orientaci jsme pro Vás připravili speciální Edici světový bestseller, ve které vycházejí ta nejprodávanější díla ze zahraničí.

Vždy výhodné ceny se slevou až 30 %!

Jako člen Knižního klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji než v běžných knihkupectvích. Knižní klub pro Vás navíc pravidelně připravuje mimořádné slevy a exkluzivní nabídky.  

Pohodlný nákup dle Vašich představ

Nakupovat můžete, jak Vám to nejlépe vyhovuje - v knihkupectvích po celé ČR, přes internet, objednávkou z klubového katalogu pomocí SMS, kuponu či telefonicky přes zákaznický servis.

Výběr z více než 60 000 titulů na www.knizniklub.cz

V našem internetovém knihkupectví najdete více než 60 000 knih za výhodné klubové ceny. K dispozici jsou Vám různé druhy dopravy, včetně cenově výhodných výdejních míst.

Nákup v síti knihkupectví po celé ČR

Spolu s první objednávkou Vám zašleme klubovou kartu s Vaším zákaznickým číslem. Karta je přenosná a může ji využívat celá rodina! S kartou Knižního klubu můžete nakupovat za klubové ceny v široké síti našich prodejen a ušetřit tak na poštovném. V prodejnách získáte slevy nejen na aktuální klubovou nabídku, ale také na všechny tituly nakladatelství Euromedia Group (nakladatelské značky Ikar, Odeon, Knižní klub, Universum, Yoli, Esence a Pikola).

Prémie za nákup a VIP program

Knižní klub oceňuje své věrné členy atraktivními prémiemi, slevovými poukázkami, speciální VIP slevou (30 % z běžní ceny) na vybrané tituly a dalšími výhodnými bonusy. Zároveň nabízí Knižní klub slevy u některých obchodních partnerů.


 

Pravidla Knižního klubu a VIP program
 

 1. Jako členové klubu nakupujete knihy až o 30 % levněji než ti, kdo členy klubu nejsou.
   
 2. 5x ročně Vám doručíme zdarma klubový katalog uvádějící nejzajímavější knižní novinky.
   
 3. Abyste mohli stále využívat všechny výhody členství, stačí si zakoupit alespoň jeden titul v období platnosti každého katalogu, a to buď v prodejnách, přes internet nebo pomocí objednacího lístku či SMS, popř. telefonicky. Pokud si nestačíte nakoupit do objednacího termínu (uveden vždy na titulní straně katalogu), zašleme Vám další katalog „Výběr“, v němž Vám doporučíme top tituly. Jestliže ani pak nezaznamenáme Vaši objednávku, pošleme Vám námi vybranou atraktivní knihu z aktuální nabídky KK – tzv. hlavní nabídku. Pokud se Vám nebude tato kniha líbit, můžete ji do 3 dnů vyměnit za jinou (ve stejné cenové kategorii).
   
 4. Členství je časově neomezené, zrušit ho můžete po dvou letech od prvního nákupu v KK (písemně, dva měsíce před uplynutím této doby). Tuto možnost pak máte každý další rok.
   
 5. Každý člen Knižního klubu, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč, nebo kdo pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu a obdrží nálepku VIP s platností na daný kalendářní rok, kterou si přilepí na členskou kartu. VIP člen získává k členské slevě (činící cca 20 %) navíc 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP (tj. celkem cca 30% slevu z běžné ceny) a dále výhodnější poštovné. VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu. Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz bod č. 3).

Členem klubu se může stát pouze osoba starší 18 let.

Souhlasím s tím, aby v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, byly mé osobní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, datum narození) společností EUROMEDIA GROUP, a. s. (IČO: 49709895) dále zpracovávány k obchodním účelům a takto příležitostně použity též obchodními partnery EUROMEDIA GROUP, a. s. Souhlasím s tím, aby v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., v platném znění, byly mé osobní údaje, které jsem společnosti EUROMEDIA GROUP, a. s. poskytl, dále zpracovávány a používány k zasílání obchodních sdělení elektronickou poštou (prostřednictvím mnou poskytnuté e-mailové adresy) a příležitostně také k nabídce zboží a služeb obchodních partnerů EUROMEDIA GROUP, a. s. (jejich aktuální seznam je zveřejněn na www.knizniklub.cz). Oba souhlasy poskytuji dobrovolně na dobu neurčitou s tím, že je mohu kdykoliv odvolat, a to bez ztráty výhod členství v Knižním klubu.

Je v našem společném zájmu, aby osobní údaje, k jejichž zpracování jste EUROMEDIA GROUP, a. s. dali souhlas, byly zpracovány a používány v přesném a aktuálním znění, a to k Vaší i naší spokojenosti. Proto si dovolujeme Vás upozornit, že máte právo na přístup ke svým osobním údajům, na opravu v případě jejich nepřesnosti, máte právo požádat o vysvětlení závadného stavu a jeho odstranění a další práva stanovená v § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Rovněž si vás dovolujeme informovat, že v současné době jsou obchodními partnery EUROMEDIA GROUP, a. s. tyto firmy: CEMOD – CZ, a. s., 4home, a.s., Eurex station, s. r. o., Česká mailingová společnost, s. r. o., Business Media CZ, s. r. o., Colonnade Insurance S. A., organizační složka, Tarsago Česká republika, s. r. o., Web4ce, s.r.o., DomiCall, s.r.o., MediaCall, s.r.o., Prosam, s.r.o.

Žánry

Sociální sítě

Twitter Instagram
Black friday je poražen! Skutečná epidemie slev až 97%