narodni divadlo

Odvrácená strana matky

Průměr: 3.67647058823529
(34x)
Nakladatel: Ikar (EUROMEDIA GROUP, a.s.)
Série:Odvrácená strana matky (1.díl)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:108
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:177 × 177 mm, 315 g
Více podrobností
Klubová cena: 139 Kč
Běžná cena: 179 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Připraveno k expedici.
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů.

Poslední změna: 20.10.2021 20:08

Anotace

Kniha časopisecky úspěšných fejetonů Moniky Valentové, doplněná kresbami jejího muže Martina Veselovského ukazuje z humorného úhlu pohledu temné kouty mateřství. Kojení nemusí být vždy nádherné, strava nemusí být vždy zdravá a matka nemusí být vždy šťastná. Pokud občas míváte pocit, že jste jako rodiče selhali, knížka vám potvrdí, že v tom nejste sami.

Specifikace

Název: Odvrácená strana matky

Autor: Valentová Monika, Veselovský Martin

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-249-3275-0

EAN: 9788024932750

Objednací kód: NA038475

Odborné recenze

ODVRÁCENÁ STRANA MATKY: Co vám o mateřství nikdo neřekne!

16.11.2016

Jistě, miminko je požehnání, radost a pokračování rodu! Ale někdy dá výchova potomka člověku dost zabrat! Novinářka a moderátorka Monika Valentová se rozhodla jít opačným směrem než všechny bio matky, pro které je mateřství jediný smysl života, a napsat humorné fejetony o tom, čím si procházejí všechny matky, ale čím se zpravidla nechlubí.

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze: Monika Valentová, Martin Veselovský - Odvrácená strana matky

1.8.2017

Autorka vtipných fejetonů Odvrácená strana matky, Monika Valentová, se nebojí přiznat to, co v skrytu duše občas pocítí každá matka. Byť jsou pro nás, maminky, naše děti vším, daly bychom za ně život a děláme pro ně vše, co jim na očích vidíme, dbáme o jejich šťastné dětství, klidný spánek, kvalitní stravu, výborné vzdělání a vhodné kroužky, někdy toho prostě máme „plný kecky“ nebo „plný brejle“, ať si každá z nás dosadí dle libosti.

Odkazy

ODVRÁCENÁ STRANA MATKY: Co vám o mateřství nikdo neřekne!

16.11.2016

Jistě, miminko je požehnání, radost a pokračování rodu! Ale někdy dá výchova potomka člověku dost zabrat! Novinářka a moderátorka Monika Valentová se rozhodla jít opačným směrem než všechny bio matky, pro které je mateřství jediný smysl života, a napsat humorné fejetony o tom, čím si procházejí všechny matky, ale čím se zpravidla nechlubí.

Akce

Křest knihy Odvrácená strana matky

7.11.2016

Jménem nakladatelství Ikar Vás srdečně zveme na křest knihy Odvrácená strana matky a následnou autogramiádu autorky Moniky Valentové a jejího manžela Martina Veselovského, který knihu ilustroval. Akce s uskuteční v úterý 15. listopadu 2016 od 16:30 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1. Číst dál...

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry