Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD

Průměr: 4.0
(19x)
Nakladatel: Mladá fronta (Mladá fronta a. s.)
Série:Dědečku, vyprávěj (1.díl)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:104
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:223 × 226 mm, 566 g
Více podrobností
Klubová cena: 240 Kč
Běžná cena: 299 Kč
Ušetříte: 59 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Připraveno k expedici
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 10.07.2020 14:09

Anotace

Etiketa pro kluky a holčičky od tří let Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu. Vyprávění moudrého dědečka je protkáno pohádkovými příběhy, které v dětech pěstují ohleduplnost, obětavost, lásku ke světu kolem nich. Kniha jim položí základy, na nichž pak budou stavět, až budou starší a budou je potkávat nové zkušenosti. Knížka je bohatá na obrázky, proto si ji mohou děti po prvním přečtení s dospělými „číst“ i samy. Na konci knihy je sérii otázek ke každé kapitole, aby si dospělí s dětmi mohli o tématech kapitol ještě vyprávět. Přílohou knihy může být i zvukové CD, které mohou děti poslouchat doma nebo v autě a přitom podle obrázků prožívat děj.

Specifikace

Název: Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD

Autor: Ladislav Špaček

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-204-2810-3

EAN: 9788020428103

Objednací kód: NA216159

Hodnocení a komentáře

zajímavá (Alice Černá , 27.11.2013) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
Super nápad, čteme i posloucháme CD a moc se nám líbí.

Moc pěkné čtení pro děti (Denisa Richterová , 20.7.2013) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
Doporučuji, zaujala obě moje neteře

Zajímavá kniha (Petra Pohlová , 12.12.2012) Odpovědět

příjemné čtení (****)
Citlivě a poutavě napsaná knížka, kterou naše děti chtějí číst každý den a stále se k ní vracíme. Uvítali bychom další díl.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry