77 výletů po stopách Starých pověstí českých

Průměr: 4.71428571428571
(7x)
Nakladatel: Universum (EUROMEDIA GROUP, a.s.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:192
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:178 × 244 mm, 532 g
Více podrobností
Běžná cena: 299 Kč

Není skladem 
Bližší informace o dostupnosti nejsou k dispozici.
Informace o dostupnosti

Zboží bohužel momentálně není skladem. Pokud chcete být emailem informováni o jeho naskladnění, klikněte na tlačítko "Sledovat titul" a zadejte svou emailovou adresu.

Poslední změna: 30.09.2020 17:20

Anotace

Další z oblíbené řady nápadů a tipů na jednodenní výlety pro rodiny s dětmi, tentokrát na místa, k nimž se vztahují události Jiráskových Starých pověstech českých. Trasy jsou navrženy tak, aby vedly přes dané místo a zároveň přes nějakou další zajímavost v okolí. Každý výlet je doplněn o informaci, k jaké pověsti se dané místo váže a co dalšího je v okolí k vidění, ať už jde o zajímavosti přírodní, historické či vlastivědné. Výlety jsou rozděleny podle oblastí, v nichž se pověsti odehrávají – od Prahy a jejího okolí přes další kraje Čech i Moravy až po několik „exkluzivních“ výletů za hranice, kam sahají děje některých proslulých vyprávění (Kladsko, Kostnice, Vitoraz či Moravské pole). Kniha 77 výletů s dětmi po stopách Starých pověstí českých je zdrojem inspirace na rodinné výpravy, které všem přinesou zábavu i poučení.

Další verze titulu

Specifikace

Název: 77 výletů po stopách Starých pověstí českých

Autor: Věra a Veronika Škvárovy

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-242-3926-2

EAN: 9788024239262

Objednací kód: -

Čtenářské recenze

Čtenářská recenze: 77 výletů po stopách Starých pověstí českých

3.5.2013

Jedny z mých nejoblíbenějších vzpomínek na dětství jsou vzpomínky na výlety, na které mě brávali rodiče a prarodiče. A protože naše děti už dorostly do věku, kdy můžeme páchat nenáročné výlety s kočárkem, zřídila jsem si pro inspiraci v knihovně sekci knížek pro turisty, průvodců po Česku a nápadníků na výlety. Chci jim také darovat nezapomenutelné vzpomínky na výlety a procestovat kus naší země - a chci se pokusit toho co nejvíce stihnout do jejich puberty, protože, v uvozovkách, není nad výlet s pubertálním výrostkem, který měl jiné plány a představy o trávení volného času. Jsem si totiž celkem jistá, že výlety z tohoto období mého dospívání určitě nepatří mezi nejoblíbenější vzpomínky těch, kdo mě na ně brávali.

Hodnocení a komentáře

77 výletů (Seidl , 3.6.2013) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
Velice dobře zpracováno. JE TO SROZUMITELNÉ. Dobře se v tom čtenář orientuje.Líbí se mi spojitost se starými povětmi. Děkuji

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry