Tituly autora Jacobsová Anne alias Lamballe Marie

Anne Jacobsová

Anne Jacobsová vyrostla ve Wiesbadenu, kde oba rodiče působili jako herci ve Státním divadle. Vystudovala literaturu a jazyky a krátce po studiu začala psát; zpočátku krátké příběhy, později divadelní hry, scénáře a romány.
Nyní žije jako spisovatelka na volné noze nedaleko Frankfurtu nad Mohanem a pod různými pseudonymy uveřejnila řadu románů – mezi nimi několik Top-Ten-bestsellerů časopisu Spiegel.
Čtenáře uchvátila už svou třídílnou rodinnou ságou Panský dům, v níž vypráví o osudu jedné bohaté německé rodiny před 1. světovou válkou, během ní a v poválečných letech 1923–25, která se stala absolutním bestsellerem nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích.
V trilogii Venkovské sídlo líčí osud jednoho starobylého panského sídla a přilehlého statku v severovýchodním Německu a přibližuje nám životní příběhy jeho obyvatel v těžkých dobách 2. světové války a po ní, až do 90. let minulého století.
Pod pseudonymem Marie Lamballe napsala novou trilogii Kavárna U Anděla, strhující příběh jedné kavárenské dynastie v proměnách 20. století. Euromedia Group vydala její ságy Panský dům (připravuje se 4. díl), Venkovské sídlo a první díl trilogie Kavárna U Anděla.

Zobrazuji položky: 1 až 4 z 4
Zobrazit po: 5 | 10 | 20 | 40 | 80

Žánry

Sociální sítě