Přišly děti z Ukrajiny

(0x)
Nakladatel: Pikola (EUROMEDIA GROUP, a.s.)
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:16
Typ, vazba:Kniha, paperback
Formát, hmotnost:160 × 160 mm, 46 g
Více podrobností
Klubová cena: 99 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Skladem 
Pripraveno k expedici.
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 4-5 pracovních dnů.

Poslední změna: 22.05.2024 17:39

Anotace

Pojďme si říct pár základních ukrajinských slůvek, aby se naše děti ve školkách a školách domluvily. Půvabná báseň Robina Krále reagující na současnou situaci a vyzývající k vzájemnému porozumění proběhla s velkým úspěchem internetem, proto ji vydáváme i jako drobnou knížečku bohatě doprovázenou krásnými barevnými ilustracemi ukrajinské výtvarnice Alyony Potyomkiny. Velká část nákladu bude věnována do mateřských školek a jiných zařízení pro radost a vzájemné dorozumění našich dětí i jejich rodičů a pedagogů.

Specifikace

Název: Přišly děti z Ukrajiny

Autor: Robin Král

Ilustrátor: Olena Potomkina

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-242-8195-7

EAN: 9788024281957

Objednací kód: NA043404

Doporučený věk: 4+

Literární kavárna

  • Malý pomocník pro malé čtenáře
    Malý pomocník pro malé čtenáře

    Možná je pro vaše děti těžké, aby se domluvily se svými novými kamarády z Ukrajiny. Co takhle se s nimi doma nebo v mateřské škole naučit několik slovíček prostřednictvím malé knížky Přišly děti z Ukrajiny?

    21.7.2022  |  Patrik Kříž

Hodnocení a komentáře

Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.