Kniha Života

Nakladatel:Esence
Jazyk: česky
Pořadí vydání:1.
Počet stran:112
Typ, vazba:Kniha, pevná
Formát, hmotnost:265 × 375 mm, 1432 g
Více podrobností
Klubová cena: 479 Kč
Běžná cena: 600 Kč
Ušetříte: 121 Kč
Kolik zaplatím za dopravu?
Doručíme do Vánoc 
Připraveno k expedici
Informace o dostupnosti

Zboží skladem předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů.

Doba přepravy dopravcem:
  • 1 den

Poslední změna: 14.12.2018 17:49

Anotace

Kniha Života je knihou, která pojednává o prvních sedmi letech života děťátka. Jejím autorem je ten nejúžasnější spisovatel - Rodina. Nehledejte v ní však kolonku na zaznamenání prvního zoubku, ale výzvu k popsání všech emocí, které tančí ve vašem srdci. Hlas knihy a její obrázky s láskou vytvořila Tamara Klusová.

Specifikace

Název: Kniha Života

Autor: Tamara Klusová

Titul je zařazen do žánrů:

ISBN: 978-80-7617-113-8

EAN: 9788076171138

Objednací kód: NA040481

Hodnocení a komentáře

... (Martina , 13.12.2018) Odpovědět

vřele doporučuji (*****)
Mě se naopak kniha velmi líbí. Já zase nemám ráda strohé kolonky bílých deníčků....váha, míra, první slovo....zoubky....krůčky..... Tohle mi připadá originální a ilustrace jsou kouzelné. A pocity " změnil se nám svět.." , tak s tím se já naprosto ztotožňuji....narození děťátka je nejkrásnější změna na světě.... Sto lidí, sto názorů. Nikdy se nezavděčíte všem. Už mám větší děti, ale kdybych čekala mimčo, knížku bych si určitě koupila.

zlodějna (Hana , 11.12.2018) Odpovědět

Jedním slovem - zlodějna! Koupit si za 600,- Kč prázdnou knihu abych si mohla dopsat svoje pocity??!! To nás mají opravdu za takové naivní hlupáky? Daleko víc se mi líbí knihy Babičko, vyprávěj, Dědečku vyprávěj ... Jsem tak rozhořčená, že se raději dalších komentářů zdržím - plná ústa LÁSKY, ale zaplatit si ji necháme!!!!!!

obrovské zklamání (Lenka , 10.12.2018) Odpovědět

jsem zklamán(a) (*)
Tamaru sleduji a její příspěvky mám ráda, takže negativní komentář píši velmi nerada, ale abych byla upřímná - tohle se vážně nepovedlo a "kniha" je pro mě obrovským zklamáním. Jsem ráda, že jsem automaticky jako fanynka neobjednala a prvně nahlédla, co je obsahem. Ilustrace nejsou špatné, ale na to, že bych si do ní měla zaznamenat první něžné dětské krůčky životem, působí celkově kniha volbou velmi výrazných barev a kontrastů dost agresivně. K textům autorky už se vyjádřila Jana v předchozím komentáři a souhlasím, spoustu pocitů prostě takto nemám. K tomu ta cena je fakt dost vysoká a nezachrání to ani velký formát knihy či kvalita papíru či tisku. Takže za mě rozhodně ne a je mi to dost líto, protože zrovna v Tamaře jsem potenciál přijít s něčím zajímavým viděla.

názor (Jana , 9.12.2018) Odpovědět

jsem zklamán(a) (*)
Nelíbí se mi na tom hlavně to, že kniha podsouvá pocity " změnil se nám svět.." atd. , pokuď se chce někdo pustit do takového psaní, měl by to popsat svými slovy, jinak to ztrácí na významu..vyznívá to tak, že všichni, kdo si koupí knihu mají podobné dojmy... jinak pěkné ilustrace, za 300 ,- ještě jo, 600 ,- je opravdu příliš.

????? (ivo suchánek , 8.12.2018) Odpovědět

jsem zklamán(a) (*)
600 Kč za pár prázdných stránek ?? Jako sociologický test, co jsou lidi schopni koupit o Vánocích to beru. Jinak i zlodějna by měla mít úroveň.

Přidejte svůj komentář

E-mail nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.


Žánry