VIP program pro členy Knižního klubu

Každý člen Knižního klubu, který ve stanoveném období nakoupil zboží v minimální hodnotě 1 500 Kč*, nebo kdo pravidelně odebírá z každého katalogu v době jeho platnosti alespoň jednu knihu, bude zařazen do VIP programu a obdrží nálepku VIP s platností na daný kalendářní rok.

VIP nálepku, která VIP člena opravňuje v Koutcích Knižního klubu k nákupu vybraných titulů za VIP cenu, je třeba přilepit na členskou kartu do pravého horního rohu. K nákupu přes internet stačí použít členské číslo a VIP cena bude přidělena automaticky.

VIP člen získává k členské slevě (činící cca 20 %) navíc 10% slevu na tituly v katalogu označené jako VIP (tj. celkem cca 30% slevu z běžné ceny) a dále poštovné a balné zdarma při nákupu nad 1 300 Kč (nad 700 Kč u objednávky s dopravou přes Zásilkovnu a zároveň při platbě předem). VIP ceny platí pouze po dobu platnosti katalogu.

Na VIP členy se nevztahuje pravidlo zasílání tzv. hlavní nabídky (viz Pravidla členství, bod č. 3).

* Objem realizovaného nákupu se vyhodnocuje k 31. 12. (za rok předcházející, platnost VIP na celý následující rok) a k 31. 5. (za rok běžný, platnost VIP do konce běžného roku).
 

Žánry

Sociální sítě

Twitter Instagram