Jak se stát členem Knižního klubu PREMIUM

Pokémon

Nová řada Pokémon včetně limitované edice Detective Pikachu

Pro členy Knižního klubu jsme připravili zajímavé květnové slevy na karetní fenomén Pokémon. Jedna z nejúspěšnějších multigeneračních zábavných značek si na tento měsíc připravila opravdu hodně novinek. Sběratelské karty Pokémon přichází s 10. sérií Sun and Moon - Unbroken Bonds.

Nejnovější rozšíření této karetní hry přináší více než 210 nových karet Pokémon. Hráči a sběratelé se také mohou těšit na 7 nových karet Tag Team GX Pokemonů, 7 GX pokemonů nebo více než 25 nových trenérů a kartu speciální energie.

Navíc se můžete těšit na historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu – v kinech od 9. 5. 2019. Fanoušci z celého světa si nyní mohou na stříbrném plátně užít dobrodružství s Pokémonem Pikachu tak, jako ještě nikdy dřív.

Pikachu se představí v roli detektiva, Pokémona, kterému není rovno. Ve filmu se kromě něj objeví celá plejáda oblíbených postaviček Pokémonů, každá se svými unikátními schopnostmi a povahou.

S filmem přichází velmi omezené limitované vydání speciálních boxů a balení Pokémon: Detective Pikachu, ve kterých naleznete například foilové karty, boostery z této speciální edice, házecí mince, odznaky či karty s kódem pro Pokémon TCG Online. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.

Žánry

Novinka: předplatné časopisů