Registrace

Osobní odběr

Zásilkovna

Objednané zboží si můžete vyzvednout na jednom z mnoha výdejních míst Zásilkovna.cz po celé České republice. Služba je zpoplatněna částkou 35 Kč a 45 Kč při dobírce. Osobní odběr lze zvolit pouze u objednávek, které nepřesahují 5 kg a na všech odběrných místech lze platit pouze v hotovosti!

Hlavní výhody:

  • Nemusíte se přizpůsobovat časům dodání České pošty, zásilku si vyzvedněte, kdy se Vám to hodí.
  • Rychlé dodání - doručení na pobočku probíhá zpravidla v rozmezí 1-2 pracovních dní.
  • Ušetříte na poštovném - cena osobního odběru je pouze 35 Kč.
  • Budete o své zásilce průbězně informování - své zákazníky informujeme o předání Vaší zásilky dopravci, který Vás včas informuje pomocí sms a emailu o doručení Vaší zásilky na místo osobního odběru. Zásilku si můsíte na odběrném místě vyzvednout do 14 dnů. Pokud to však v tomto termínu nestihnete, můžete si bez dalšího poplatku termín vyzvednutí prodloužit.

Pokud u své objednávky chcete zvolit osobní odběr, vyberte ho v druhém kroku košíku jako jeden z možných způsobů dodání. Po kliknutí na tlačítko "Osobní odběr" se rozbalí nabídka se všemi dostupnými výdejními místy (některá místa mohou být dočasně nedostupná, například z důvodu dovolené). Pak už jen stačí kliknutím vybrat požadované místo odběru a můžete pokračovat na další kroky objednávky.

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Pobočky osobního odběru

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Žánry