Knižní web

Sledování titulů, autorů, nakladatelů, edic a sérií

Sledování titulu je funkce, která Vám zasílá informace o konkrétním knižním titulu, autorovi, nových knihách z vybraného nakladatelství, edice nebo série. Sami si můžete navolit, jaký typ informací, budete chtít zasílat a tak si vytvářet vlastní monitoring knižního trhu. Navolené informace Vám pak budou chodit na e-mail zadaný při registraci.

Jak sledovat titul

Funkce Sleduji je dostupná po přihlášení do systému. Stačí jednoduše kliknout na Můj profil v horní liště vpravo a dále na nabídku Sleduji.
Po přihlášení do systému můžete u každého knižního titulu kliknout na tlačítko „Sledovat titul“ a zvolit si, co konkrétního Vás zajímá:

  • Přidání komentáře
  • Naskladnění, zařazení do předobjednávek, jiná vydání
  • Pokles ceny pod hodnotu, kterou si sami zvolíte

Jak sledovat autora, nakladatele, edici, sérii

Pokud chcete sledovat nové tituly svého oblíbeného autora, nakladatele nebo tituly konkrétní edice či nový díl série, klikněte vždy na na tlačítko "Sledovat autora" (nakladatele, edici, sérii) v profilu autora (nakladatele, edice, sérii). Na tyto profily se dostanete tak, že kliknete na jméno spisovatele (název nakladatele, edice, série) kdekoliv na www.knizniklub.cz (např. v detailním zobrazení knihy).

Žánry

Sociální sítě