Knižní hity za super ceny

Vše o platbě

Objednané zboží můžete v současné době uhradit čtyřmi způsoby:

 1. Dobírkou
 2. Převodem na účet
 3. On-line prostřednictvím platební karty
 4. Využitím on-line platby
 5. Odloženou platbou Kup Najisto
 • Dobírkou

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky.

Celkovou částku k úhradě (včetně expedičního poplatku) vidíte již ve druhém kroku objednávky před jejím závazným odesláním.


 • Převodem na účet

Po dokončení objednávky Vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě, obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována.

Před odesláním platby věnujte zkontrolujte prosím pečlivě zadané údaje - nesprávný variabilní symbol (identifikuje objednávku v našem systému) může mít za následek chybné spárování platby a objednávky - vyřízení vaší objednávky se může zkomplikovat.

 • On-line prostřednictvím platební karty

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Systém Vás požádá o zadání následujících údajů:

 • číslo platební karty
 • datum ukončení platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty (není povinné)

d

Na platební bráně můžete zaplatit prostřednictvím bežných platebních karet. Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

 • Rychlým bankovním převodem

Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. My tak dostaneme potvrzení o převodu peněz a můžeme Vámi zakoupené zboží předat do expedice.

Jak platit rychlým bankovním  převodem?

Stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější! Bezpečnost garantuje vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.

Je to jednoduché:

 1. Po zakoupení vybraného zboží či služby zvolíte vaši banku, kliknete na její logo a platbu potvrďte.
 2. Přihlásíte se do vaší banky přes internetbanking, jak jste zvyklí.
 3. Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. (Výhodou je, že se díky předvyplněnému formuláři nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu prodejce nebo v částce)
 4. Automaticky budete přesměrováni zpět na e-shop.

Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

 • Odloženou platbou Kup Najisto

S Kup Najisto můžete zaplatit za objednané zboží později po dodání. Po potvrzení objednávky na www.knizniklub.cz budete přesměrováni na platební bránu Kup Najisto, kde potvrdíte odloženou platbu. V případě, že bude pro Váš nákup platba Kup Najisto zamítnuta, kontaktujte náš zákaznický servis, který může typ platby změnit.

Ceny dopravy podle zvoleného způsobu platby naleznete zde.

Sociální sítě

Twitter Instagram
Knižní hity za super ceny