Vše o platbě

Objednané zboží můžete v současné době uhradit čtyřmi způsoby:

1.  Dobírkou

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky.

2.  Převodem na účet

Po dokončení objednávky Vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována.

3.  On-line prostřednictvím platební karty

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem.
Na platební bráně můžete zaplatit prostřednictvím běžných platebních karet. Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

4.  Rychlým bankovním převodem

Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu.Vámi zakoupené zboží můžeme předat ihned do expedice.

Platba rychlým bankovním převodem funguje stejně jako platba běžným převodem, ale je rychlejší a bezpečnější! Bezpečnost garantuje Vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a je zabezpečeny bankovními systémy.​

Žánry

Sociální sítě