Jak se stát členem Knižního klubu?

Vše o platbě

Objednané zboží můžete v současné době uhradit čtyřmi způsoby:

 1. Dobírkou
 2. Převodem na účet
 3. On-line prostřednictvím platební karty
 4. Využitím on-line platby
 5. Odloženou platbou Kup Najisto
 • Dobírkou

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky.

Celkovou částku k úhradě (včetně expedičního poplatku) vidíte již ve druhém kroku objednávky před jejím závazným odesláním.


 • Převodem na účet

Po dokončení objednávky Vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě, obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována.

Před odesláním platby věnujte zkontrolujte prosím pečlivě zadané údaje - nesprávný variabilní symbol (identifikuje objednávku v našem systému) může mít za následek chybné spárování platby a objednávky - vyřízení vaší objednávky se může zkomplikovat.

 • On-line prostřednictvím platební karty

Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde budete vyzváni k úhradě. Platební údaje zadáváte přímo v platební aplikaci na straně poskytovatele, přenos dat z Vašeho počítače je zabezpečen šifrovacím algoritmem. Systém Vás požádá o zadání následujících údajů:

 • číslo platební karty
 • datum ukončení platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku vaší karty (není povinné)

d

Na platební bráně můžete zaplatit prostřednictvím bežných platebních karet. Vaše karta musí mít povoleny platby na Internetu. V případě, že bude platba zamítnuta, kontaktujte svoji banku. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

 • Rychlým bankovním převodem

Největší výhodou rychlého bankovního převodu je zpracování plateb v reálném čase, díky kterému se nemusíte zdržovat čekáním na provedení běžného převodu. My tak dostaneme potvrzení o převodu peněz a můžeme Vámi zakoupené zboží předat do expedice.

Jak platit rychlým bankovním  převodem?

Stejně jako platba běžným bankovním převodem, ale je mnohem rychlejší a hlavně bezpečnější! Bezpečnost garantuje vaše banka, protože transakce se uskutečňuje přímo v jejím prostředí a jsou zabezpečeny bankovními systémy.

Je to jednoduché:

 1. Po zakoupení vybraného zboží či služby zvolíte vaši banku, kliknete na její logo a platbu potvrďte.
 2. Přihlásíte se do vaší banky přes internetbanking, jak jste zvyklí.
 3. Všechny údaje najdete předvyplněné, stačí je zkontrolovat a potvrdit podle pokynů banky. (Výhodou je, že se díky předvyplněnému formuláři nemůžete splést např. při vyplňování čísla účtu prodejce nebo v částce)
 4. Automaticky budete přesměrováni zpět na e-shop.

Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.

 • Odloženou platbou Kup Najisto

S Kup Najisto můžete zaplatit za objednané zboží později po dodání. Po potvrzení objednávky na www.knizniklub.cz budete přesměrováni na platební bránu Kup Najisto, kde potvrdíte odloženou platbu. V případě, že bude pro Váš nákup platba Kup Najisto zamítnuta, kontaktujte náš zákaznický servis, který může typ platby změnit.

Ceny dopravy podle zvoleného způsobu platby naleznete zde.

Sociální sítě

Twitter Instagram