ČERVENCOVÉ KNIHY, KTERÝCH SE NEMŮŽEME DOČKAT

Taky tak milujete červenec? Sluníčko, teplo, koupání, prázdniny, dovolená, zmrzlina – a samozřejmě pěkné čtení! Nabídka je bohatá, ale vybrali jsme 6 červencových knih, na které se těšíme nejvíc…

Detail titulu Náměsíčná
Koupit 279 Kč

NÁMĚSÍČNÁ

Liannina matka jednou v noci náměsíčná vyjde z domu a zmizí beze stopy. Město je v šoku, fámy se šíří jako nemoc… Jak to, že se nenašlo tělo? Případu se zhostí detektiv, který má s náměsíčností osobní zkušenosti – a vypadá to, že má s Lianninou matkou společnou ještě jinou věc. Mysteriózní thriller, který budete číst ve dne v noci, vychází 14. července!

 

SEVERSKÁ RAPSODIE

Románový přepis skutečného vztahu skladatele Bedřicha Smetany se Švédkou Fröjdou Beneckovou. Známý český spisovatel historických románů Jiří Hanibal dokonale zachytil bouřlivý vztah dvou silných osobností. Ukazuje ikonu české hudby coby milujícího muže, který se kymácí mezi genialitou a lidským zármutkem ze smrti své ženy.

 

SLON PRO KARLA VELIKÉHO

Píše se rok 802 a Evropou kráčí slon. Ne, tohle není žádná fantasy, tohle se skutečně stalo! Německý spisovatel Dirk Husemann napsal román o překvapivém okamžiku historie. Arabský chalífa totiž v době vrcholného středověku z Bagdádu poslal do Cách slona jako dar na usmířenou Karlu Velikému. Skvěle napsaný román vykresluje náročnou pouť slona – a jeho lidského doprovodu.

 

Detail titulu Tekutý písek
Koupit 279 Kč

TEKUTÝ PÍSEK

Je to neprávem obviněná středoškolačka, nebo chladnokrevná teroristka? Poté, co osmnáctiletá Maja Norbergová coby jediná přežije masové střílení ve své třídě, je za strůjce zločinu označena právě ona. Co se v ten osudový den vlastně stalo? A ještě důležitější otázka – co tomu předcházelo? Majino strhující vyprávění si k sobě připoutalo čtenáře na celém světě, neboť až do konce není jasné, zda je vypravěčka vinná, nebo nevinná.

 

Detail titulu Tichá modlitba
Koupit 279 Kč

TICHÁ MODLITBA

Ano, dočkali jsme se! Třetí detektivka Angely Marsonsové vychází už 3. července! Svérázná vyšetřovatelka Kim Stoneová tentokrát stojí před nejnáročnějším případem celé své kariéry. Krutý zločinec totiž unesl dvě devítileté holčičky, nejlepší kamarádky, a postavil obě zoufalé rodiny proti sobě. Tvrdí totiž, že v pořádku vrátí jenom jednu z nich…

 

Detail titulu Tisíc polibků
Koupit 199 Kč

TISÍC POLIBKŮ

Fenomenální kniha pro mládež, kterou na Goodreads půl roku od vydání hodnotilo 12 tisíc čtenářů a většina pěti hvězdičkami z pěti. Kniha, u které budete brečet, ať už jste teenageři nebo dávno ne. Kniha, u které budete nadávat, že to není fér. Kniha, u které budete autorku milovat i nenávidět. A kniha, kterou NIKDY, opravdu nikdy nezapomenete.

 

Vybrali jste si? Napište nám, která z knih vás nejvíc zaujala!

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(3. července 2017 v 11:48)
Tichá modlitba, znám a mám příběhy Kim Stoneové moc ráda, takže další její příběh si rozhodně nemohu nechat ujít :-)
(30. června 2017 v 15:14)
Zaujala mě kniha Náměsíčná
(26. června 2017 v 22:28)
Zaujala mě kniha Tekutý písek

Sociální sítě

Twitter Instagram