7 ÚNOROVÝCH KNIH, KTERÝCH SE NEMŮŽEME DOČKAT

Únor je sice nejkratší měsíc, ale to neznamená, že by byl chudý na knižní novinky. Naopak! Vybrali jsme 7 knih, na které se těšíme nejvíc…

HORTENZIOVÁ ZAHRADA

Romantický příběh provoněný květy a mořskou solí. Druhá světová válka zuří, ale v téhle malebné bretaňské vesnici je vše jako dřív. Jenom muži odešli. Dvě kamarádky se snaží ochránit statky svých rodin a zároveň svá srdce před nástrahami lásky… O 70 let později vychází najevo, že obě dívky spojuje stará tragédie.

 

ČAS ČARODĚJNIC

Nové vydání úspěšného románu, který se dočkal i seriálové adaptace. Univerzitní historička Diana Bishopová skrývá tajemství – je čarodějnice. Jenže když se jí dostane do rukou magický rukopis, kvůli kterému jsou démoni a upíři ochotni zabíjet, dostává se do velkého nebezpečí. Deborah Harknessová v literárním kotlíku smíchala středověké reálie se špetkou nadpřirozena a lahvičkou netradiční romantické linky. Výsledný příběh je prostě kouzelný!

 

Detail titulu Šarlatáni
Koupit 279 Kč

ŠARLATÁNI

Když při rutinním zákroku zemře zdravý muž, pověst bostonské nemocnice se ocitne v ohrožení. Logickým podezřelým je chirurg William Mason, ale jeho práce byla dosud špičková. Mason tvrdí, že chybu udělala anestezioložka Ava Londonová. Kdo je odpovědný za smrt zdravého muže? Lékařský thriller Robina Cooka vychází v klasické pevné vazbě a zároveň i v levnějším paperbacku!

 

VRAŽEDNÁ LHŮTA

„Pokud během 48 hodin zjistíte, proč jsem tu ženu unesl, zůstane naživu. Pokud ne, zemře.“ Tímto vzkazem začíná zvrácená hra sériového vraha. Nechává své oběti utopit v inkoustu, vyhladovět nebo je zaživa zalije do betonu. Komisařka Sabine Nemezová zjišťuje, že šíleného vraha k jeho činům inspirovala stará dětská knížka – a ta hrůzných nápadů ukrývá ještě spoustu!

 

Detail titulu Nevím kudy kam
Koupit 199 Kč

NEVÍM KUDY KAM

Freia se snaží zachránit kariéru. Harun být s tím, koho miluje. Nathaniel bojuje s depresí. Cesty tří ztracených teenagerů se osudově protnou jednoho obyčejného dne uprostřed New Yorku. A jejich životy se navždy změní… Oblíbená spisovatelka Gayle Formanová napsala jedinečný příběh o přátelství a lásce!

 

ABSOLUTNÍ MILÁČEK

Čtrnáctiletou Turtle týrá otec tak dlouho, až se dívka odhodlá vzepřít. Tenhle příběh mladé hrdinky budete číst s bušícím srdcem. Skvěle napsaná kniha, která překvapí na každé stránce. Sympatický mladý spisovatel Gabriel Tallent ukazuje, že má skutečný literární talent!

 

NEJTEMNĚJŠÍ ÚSVIT

Charlotte je úspěšná lékařka, která ale odmítá léčit děti. Před deseti lety se totiž její půlroční syn beze stopy ztratil. Nyní do jejího života vstoupí pohledný Porter Rees a Charlotte si myslí, že je načase zase žít naplno. Jenže pak jí Porter svěří špatnou zprávu: jeho syn je nemocný a bez Charlottiny pomoci nepřežije. Žhavý romantický příběh, který vám zlomí srdce!

Která z těchto knih vás láká nejvíc? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(21. dubna 2019 v 16:10)
Zlákala mě kniha Nejtemnější úsvit. Přečetla jsem ji jedním dechem od začátku až do konce a teď mám otázku.Kdy prosím vyjde 2.díl s názvem Nejjasnější soumrak?
(15. února 2019 v 10:30)
Absolutní miláček,určitě si ji přečtu a ještě Nevím kudy kam.
(4. února 2019 v 13:03)
Asi Nejtemnější úsvit. Ráda si knihu přečtu.☺
(31. ledna 2019 v 19:16)
Vražedná lhůta