Knižní web

7 knih, které v říjnu slupnete od začátku do konce!

Říjen je takový ten měsíc, kdy se ze všeho nejraději zachumláme do svetru a s hrníčkem horkého čaje a dobrou knihou se uvelebíme v křesle. O čtení naštěstí nouze nebude, literární úroda je letos obzvlášť bohatá. Tady je 7 knih, které vám zpříjemní i ten nejdeštivější den!

Detail titulu Teorie vraždy
Koupit 299 Kč

TEORIE VRAŽDY

Po geniální Šelmě a mrazivém Hračkářovi je tady další thriller s profesorem Theo Crayem v hlavní roli! Profesor bioinformatiky tentokrát čelí protivníkovi, který je stejně vychytralý a mazaný jako on sám! Tohle je literární událost, kterou si nesmí nechat ujít žádný čtenář napínavých knih!

 

ÚPLNĚ CIZÍ LIDÉ

Devět lidí, každý s jiným důvodem, proč potřebuje desetidenní pobyt v lázních. Někdo chce zapomenout. Někdo zhubnout. Někdo potřebuje start s čistým štítem… Krátce po příjezdu se ale ukáže, že tohle nebude úplně standardní pohoda s masážemi, meditací a cvičením. Tyhle lázně hosty změní úplně jinak, než čekali! Novinka od autorky bestsellerů Sedmilhářky a Manželovo tajemství je jedna z nejočekávanějších knih roku!

 

Detail titulu Jáma
Koupit 319 Kč

JÁMA

Nejhorší den jeho života nebyl, když jeho sestra zmizela. Byl to den, kdy se vrátila domů… Pokud jste četli Kříďáka, tak se připravte, že C. J. Tudor vás ve své nové knize vyděsí ještě víc! Postupné odhalování toho, co se stalo ve starém dolu na severu Anglie, strašidelnou atmosférou připomíná skoro horor!

 

TO NEJLEPŠÍ V NÁS

12. listopadu se v Praze uskuteční autogramiáda oblíbené spisovatelky Colleen Hooverové a u té příležitosti vychází její kniha, kterou mnozí čtenáři považují za její dosud nejlepší. To nejlepší v nás je dramatický příběh o manželství v troskách. Zachránit ho může jen jediná věc… Předchozí knihy Colleen Hooverové Bez naděje, Námi to končí nebo Odvrácená tvář lásky se mezi čtenářkami staly nesmírně populární.

 

Detail titulu Bohemia
Koupit 239 Kč

BOHEMIA

Knižní debut režiséra Jana Svěráka vypráví příběh, který by se klidně mohl stát filmem. Hlavním hrdinou je český režisér, jenž vždycky snil o tom, že natočí film v Hollywoodu. Teď se mu to možná splní, ale za jakou cenu? Bohemia je hořkosladký příběh o snech obyvatel českého národa a o tvrdém střetu s realitou za hranicemi.

 

STŘÍBRNÁ CESTA

Temný thriller Stiny Jackson získal ocenění Glass Key za nejlepší skandinávské krimi roku! Před třemi lety se v malém městečku v severním Švédsku ztratila dospívající dívka. Její otec se s tím dodnes nesmířil a navzdory prosbám přátel a blízkých odmítá po své dceři přestat pátrat. Teď se ztratí další dívka, která je jeho dceři podezřele podobná. Pokud toho, kdo za tím stojí, nenajde teď, tak už nikdy…

 

VENKOVSKÉ SÍDLO

Pokračování bestselleru Zlaté časy nás opět zavede na kdysi honosné venkovské sídlo. Starší, ale stále elegantní Franziska, je odhodlaná dát ho do kupy. V cestě jí ale stojí nejen praktické problémy, ale taky spousta vzpomínek a několik zaprášených tajemství…

Na které z říjnových novinek se těšíte nejvíc? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(27. září 2019 v 20:44)
Venkovské sídlo, Bouřlivé časy. Zrovna dočítám první část a příběh mne pohltil.