6 PROSINCOVÝCH KNIH, KTERÉ PŘIDEJTE NA SVŮJ SEZNAM PRO JEŽÍŠKA

Pokud jste byli hodní, určitě některou z těchto knih najdete pod stromečkem. Pokud jste zlobili, nenechejte nic náhodě a radši si ji kupte sami… Vybrali jsme nejlepší prosincové novinky!

Detail titulu Krasojezdkyně
Koupit 279 Kč

KRASOJEZDKYNĚ

Jojo Moyesová by i nákupní seznam napsala tak krásně, že by nám zlomil srdce. Ve své nejnovější knize líčí dojemný (ale ne prvoplánový) příběh čtrnáctileté Sarah, jejíž největší sen je stát se krasojezdkyní. Náhoda způsobí, že se setká s vytíženou právničkou Natashou, která o všechny sny přišla během hrozného manželství… Jak už to v románech Jojo Moyesové bývá, těšte se na romantiku, vtip i tragédii!

 

Detail titulu Otevřený hrob
Koupit 279 Kč

OTEVŘENÝ HROB

Detektivky se svéráznou vyšetřovatelkou Kim Stoneovou čeští čtenáři velice dobře znají. Knihy Angely Marsonsové milujeme, a naštěstí tu před Vánoci máme již čtvrtý případ! I tentokrát se připravte na nálezy hrůzných mrtvol, hon na šíleného vraha a vražedný souboj s časem… Tip pro fanoušky detektivek!

 

NEBE, NA NĚMŽ NESVÍTILY HVĚZDY

Píše se rok 1946, druhá světová válka je pryč, ale Janneka a Leah stále straší vzpomínky na koncentrační tábor. Bezcílně se potulují rozbombardovaným Německem, dokud se nedoslechnou o naději na nový život za rozbouřeným mořem, v zemi zaslíbené… Působivý historický román o bouřlivém vzniku židovského státu Izrael se bude líbit všem čtenářům Kena Folletta nebo Luca Di Fulvia.

 

STŘÍBRNÁ MASKA

Poté, co nás závěr Bronzového klíče totálně rozsekal, je tady konečně pokračování veleúspěšné fantasy série Magisterium! Callum je uvězněný v čarodějnické škole a čeká ho výslech kvůli jeho propojení s démonickým Constantinem Maddenem… Neodolatelně návyková knižní série pro mladé čtenáře!

 

DÍVKA JMÉNEM SUS

Sus je devatenáct a žije v kodaňském ghettu. Její bratr leží v kómatu v nemocnici, alkoholický otec sedí v base za vraždu její feťácké matky. Taková normální dánská rodinka… Sus je odhodlaná se otci pomstít – jenže potřebuje peníze a tím začíná drsný příběh z nejnižších vrstev v zemi, kterou máme spojenou s klidem a bezpečím.

 

ZMIZELÉ Z COOLEY RIDGE

V malém městečku se kdysi něco stalo. Něco temného. Něco, na co by všichni raději zapomněli. Jenže když se Nicollette po 10 letech vrací, staré rány se znovu otevírají. A možná z nich bude téct krev… Komu věřit, když každý něco skrývá? Tohle je temný thriller, který vás překvapí!

 

O kolik knih si letos píšete Ježíškovi vy? Unese to všechno? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.