6 knih, na které se v červnu těšíme nejvíc

Jojo Moyesová, Stefan Ahnhem nebo Angela Marsonsová… Těchto šest knižních novinek si v šestém měsíci roku nenechte ujít!

Detail titulu Osudný slib
Koupit 319 Kč

OSUDNÝ SLIB

Je to tady! Devátý případ svérázné inspektorky Kim Stoneové je ze všech nejbrutálnější. Sériový vrah, se kterým má tu čest, totiž nezná slitování s nikým… Kim a její nový tým musejí vyzkoušet metody, které dosud neměli odvahu vyzkoušet, aby šíleného zabijáka dopadli! Pokud jste s knihy Angely Marsonsové dosud neměli čest, doporučujeme začít číst od knihy Němý křik.

 

SCHOVEJ MĚ V DEŠTI

Tři generace žen, jeden příběh. Babička se zamilovala do důstojníka v Hong Kongu. Matka na lásku svého života čeká dodnes. A mladá Sabine na návštěvě podivínské babičky v Irsku přijde na stopu starému rodinnému tajemství, které málem zmizelo pod nánosy prachu. První kniha Jojo Moyesové konečně vychází česky!

 

PRAVDA, NEBO LEŽ

Měla za slavnou spisovatelku dokončit její knihu. Místo toho v jejích poznámkách najde něco, co jí otřese do morku kostí… Vynikající psychologický thriller Colleen Hooverové vás šokuje, překvapí a donutí číst až do nečekaného konce! Doporučujeme čtenářům Shari Lapeny, Gillian Flynnové nebo Pauly Hawkins.

 

Detail titulu Žena, kterou jsem byla
Koupit 279 Kč
předprodej

ŽENA, KTEROU JSEM BYLA

Kerry Fisherová je poměrně čerstvá autorka, která loni zaujala knihou Mlčenlivé ženy. Pro velký úspěch teď vychází její novinka Žena, kterou jsem byla. „Pokud máte rádi Jodi Picoultovou nebo Liane Moriarty, tohle je čtení pro vás,“ píšou zahraniční recenzenti a my se nemůžeme dočkat! Navíc ta obálka je nádherná!

 

X ZPŮSOBŮ SMRTI

Přichází další závan severského vichru! Nový thriller Stefana Ahnhema přímo navazuje na jeho loňskou detektivku Motiv X, takže než se pustíte do této novinky, rozhodně si přečtěte tu předchozí. Věřte nám, nebudete litovat! Každá kniha tohoto sympatického Švéda je mrazivý zážitek!

 

Detail titulu Cizí královna
Koupit 379 Kč

CIZÍ KRÁLOVNA

Píše se rok 951 a schyluje se k historické události, o které se dnes už mnoho neví. Císař Oto Veliký pověří jednoho muže, aby osvobodil italskou královnu Adelheid ze zajetí… A tím začíná druhý díl epické historické ságy z temného středověku. Stejně jako v první knize Hlava světa i tentokrát má Rebecca Gablé perfektně nastudované historické reálie, aby skutečnému historickému příběhu vdechla život…

 

Která z těchto knih vás láká nejvíc?

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(8. června 2020 v 23:56)
Osudný slib
(3. června 2020 v 20:03)
Pravda nebo lež
(29. května 2020 v 12:43)
X zpúsobů smrti
(29. května 2020 v 1:00)
Cizí královna
(28. května 2020 v 23:56)
Schovej mě v dešti12
(28. května 2020 v 19:18)
Osudný slib