6 DŮVODŮ, PROČ JE HADROVÝ PANÁK PERFEKTNÍ THRILLER

Před pár dny se na pulty knihkupectví dostal Hadrový panák od Daniela Colea. Nervy drásající thriller, který momentálně dobývá žebříčky bestsellerů na celém světě, začíná hrůzným nálezem těla sešitého z částí šesti různých lidí. Dali jsme proto dohromady šest důvodů, proč byste si tohle napínavé čtení neměli nechat ujít!

1. DĚSIVÝ NÁLEZ

V žánru thrilleru už bylo vymyšleno a zpracováno tolik děsivých a morbidních věcí, ale Daniel Cole nás překvapil. Hadrový panák se totiž točí kolem, inu, hadrového panáka, tedy těla sešitého z končetin šesti různých lidí. Tuhle část doporučujeme číst s prázdným žaludkem!

 

2. ČAS BĚŽÍ

Nic neudělá knihu tak čtivou jako nemilosrdně ubíhající čas. Podvědomý strach z toho, že pokud knihu teď odložíte, nějak to skončí, aniž byste u toho byli. V Hadrovém panákovi jde doslova o každou minutu. Démonický vrah totiž připravil seznam svých dalších obětí – i s daty jejich skonu…

 

3. NADCHNE I MILOVNÍKY DETEKTIVEK

Ačkoliv příběh zabalil do thrillerového hávu, pod tím vším se skrývá struktura klasické detektivky. Hledání informací, skládání střípků k sobě… Hadrového panáka tedy doporučujeme i fanouškům Agathy Christie, jenom pozor, asi se u toho budete o dost víc bát!

 

4. UMŘÍT MŮŽE KDOKOLIV

Hadrový panák není rodinný film s hollywoodským happy endem. Postavy zde umírají. Nečekejte, že všichni budou na poslední chvíli zachráněni. Naopak, smrt si pro kohokoliv může přijít i na poslední chvíli a v nečekané podobě. Detektiv William Fawkes, jeho parťačka Baxterová i nafoukaná novinářka Andrea Hallová jsou přitom sympatičtí, během čtení jim tak budete držet pěsti a doufat, že se dožijí konce…

 

5. ATMOSFÉRA

Není lepší místo pro pátrání po bezcitném vrahovi než mlhami obestřený Londýn. Staré kameny dlážděné uličky i moderní třídy s prosklenými mrakodrapy. Od historické budovy londýnského soudu až po skleněnou věž televizního studia. Nebezpečí může číhat kdekoliv.

 

6. BUDETE SE BÁT. JAKOŽE FAKT BÁT!

Tělo sestavené z částí šesti různých lidí? Seznam šesti dalších obětí? Zdá se, že tenhle vrah vidí a slyší všechno. Neustále je o krok napřed před policií, jakoukoliv léčku na něj nastraží, on využije ve svou výhodu… Ale když se pak s pachatelem setkáte, pochopíte slova jednoho z vyšetřovatelů: „Je to víc démon než člověk.“ Jakou mají běžní lidé šanci proti ryzímu zlu?

 

Nalákali jsme vás na přečtení? Super! Hadrový panák nesmí chybět v knihovničce žádného milovníka napětí!

Detail titulu Hadrový panák
Vaše cena: 279 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(17. listopadu 2018 v 16:33)
Obrovské zklamání. Bestseller přitom blbina