6 DUBNOVÝCH KNIH, KTERÉ SI MUSÍTE PŘEČÍST!

Duben – ve knihách budem! S tolika báječnými novinkami to snad ani jinak nejde! Vybrali jsme šest literárních lahůdek, které si nesmíte nechat ujít…

Detail titulu Muž a žena
Koupit 249 Kč

MUŽ A ŽENA

Nejpopulárnější český spisovatel Michal Viewegh se triumfálně vrací! Po zdravotních problémech je opět v plné síle a dokazuje to v knize Muž a žena, což jsou dva příběhy o tom, jak rozdílně řeší životní problémy příslušníci jednotlivých pohlaví. Jedná se o knihu napsanou s humorem a ironií, prostě tak, jak Viewegha máme nejradši!

 

Detail titulu Smrtka
Koupit 229 Kč

SMRTKA

Vítejte ve světě budoucnosti, kde lidstvo dosáhlo takové úrovně, že zvrátilo stárnutí, vyléčilo všechny nemoci a přemohlo smrt. Aby se planeta nepřelidnila, vznikl tajemný cech smrtek, jejichž jediným údělem je „kosit“. Citra a Rowan jsou vybráni, aby se stali učedníky, smrtkou se ale může stát jenom jeden... A jeho prvním úkolem bude pokosit toho druhého. Vybroušený román Neala Shustermana se stal světovým bestsellerem – stačí si přečíst první kapitolu a pochopíte proč!

 

Detail titulu Noční pták
Koupit 279 Kč

NOČNÍ PTÁK

San Francisco zaplavila vlna děsivých sebevražd. Jedna žena se uprostřed rozhovoru zvedne z auta a skočí z mostu, druhá se zastřelí na svatbě. A přibývají další. Detektiv Frost Easton cítí, že v tom něco nehraje. Jenže kdosi, kdo se podepisuje jako Noční pták, krouží blíž a blíž. A zná Frostovy nejtajnější noční můry… Psychologický thriller, který budete číst jako v transu!

 

ŠTĚSTÍ PRO LIDI

Aidan ví, jakou hudbu má Jennifer nejraději, jaký film ji rozbrečí i co chce od dokonalého muže. Má to ale háček – Aidan je umělá inteligence. To mu ale nezabrání v tom, aby se pokusil své „paničce“  dohodit perfektního chlapa. Jako by láska nebyla už tak dost komplikovaná! Štěstí pro lidi je ztřeštěná romantika 21. století. Doporučujeme!

 

TERAPIE SDÍLENÍM

Znáte oblíbenou instagramovou stránku Ester a Josefína? Pokud ne, tak mrkněte a okamžitě uvidíte, proč si musíte pořídit Terapii sdílením. Ty nejvtipnější, nejabsurdnější i nejšílenější rozchodové věty, které skutečně někdo použil. Příjemce srdečně litujeme, ale na druhou stranu – když ten vztah stejně skončil, tak proč se tomu aspoň srdečně nezasmát?

 

VŠECHNO, CO JSME OPUSTILI

Volné pokračování bestselleru Všechno, co máme! Je třeba říkat víc? Perfektní tip pro všechny čtenářky Liane Moriarty nebo Jojo Moyesové!

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.