6 BŘEZNOVÝCH KNIH, KTERÝCH SE NEMŮŽEME DOČKAT

Výbušný pohled do zákulisí Bílého domu, předloha Spielbergova velkofilmu i doják z druhé světové války. Tyhle knižní novinky si nesmíte nechat ujít!

OHEŇ A HNĚV

Ani nejmocnější muž planety Donald Trump nedokázal zabránit vydání knihy, ve které ho jeho bývalý politický poradce neukazuje zrovna v nejlichotivějším světle. Skandální líčení zákulisí Bílého domu šokovalo Ameriku natolik, že se Ohně a hněvu během prvního měsíce prodalo neuvěřitelné dva miliony výtisků! I vy si teď můžete přečíst o tom, jak se (ne)řídí stát…

 

ALFA SAMEC

Drew je nafoukaný newyorský právník, který si je více než dobře vědom, jak zatraceně sexy je. Emerie je sice ve městě nová, ale má ostré lokty a nějaký arogantní týpek ji vůbec nezajímá. Jenže všechno se změní poté, co jsou nuceni spolu sdílet kancelář… Tenhle jiskřivý román je tak žhavý, že roztaje poslední zbytky sněhu!

 

Detail titulu Ready Player One
Koupit 249 Kč

READY PLAYER ONE

Jeden z nejlepších sci-fi románů v dějinách literatury vychází v novém vydání s filmovou obálkou u příležitosti premiéry očekávaného snímku Stevena Spielberga. Kniha nabitá akcí, humorem a narážkami na popkulturu k prasknutí. Doporučujeme nejen fanouškům sci-fi!

 

ZLOMENÍ ANDĚLÉ

Varování! Tohle není kniha pro každého. Zlomení andělé je syrový příběh z období druhé světové války. V době masového vyvražďování nepohodlných se trojice dobrých duší pokusí vzepřít nacistické hrůzovládě tím, že začnou konat malé skutky dobra. Silné čtení, které ovšem neodložíte.

 

PODĚLANÝM NAVRCH

Becky Albertalli se proslavila milou knížkou Probuzení Simona Spiera (brzy bude taky jako film!), která popisuje peripetie dospívajícího chlapce se svou sexualitou. Na březen nakladatelství YOLI chystá autorčin další román, tentokrát v hlavní roli se sedmnáctiletou Molly, která se šestadvacetkrát zamilovala, ale ani jednou to nevyšlo. Nešťastná láska, puberťácké filozofování nad zmrzlinou i pár starých známých z Probuzení Simona Spiera – na to všechno se můžete těšit v knize Podělaným navrch!

 

Detail titulu Světelný klam
Koupit 299 Kč

SVĚTELNÝ KLAM

Ve vesničce Three Pines vzduch voní šeříky, pivoňkami… a vraždou. Na rozkvetlém trvalkovém záhonu se najde mrtvola a podezření padá jak na výtvarníky, kteří se do Three Pines sjeli na uměleckou konferenci, tak na starousedlíky. Naštěstí tady ale je šarmantní inspektor Gamache, který je připraven vytrhat všechen zákeřný plevel!

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(26. února 2018 v 16:25)
Knihu Zlomení andělé a pak Světelný klam si určitě nenechám ujít. Těším se moc.