6 BŘEZNOVÝCH KNIH, KTERÉ SI MUSÍTE PŘEČÍST!

S těmito knižními novinkami čekání na jaro uteče jako nic!

Detail titulu Povídky o nelásce
Vaše cena: 229 Kč Koupit

POVÍDKY O NELÁSCE

Co se stane, když láska vyprchá jako bublinky z šampaňského? Slavný český spisovatel Michal Viewegh se ve své nové povídkové sbírce věnuje příběhům o rozchodu a rozvodu. A jako obvykle je to vyprávění cynické, hořké a černočerně vtipné. Viewegh po 10 letech volně navazuje na úspěšné Povídky o lásce.

 

Detail titulu Na dostřel
Koupit 259 Kč

NA DOSTŘEL

Autor bestselleru Není úniku svůj nový thriller zasadil do rozpálené pouště, kde si dvojici nic netušících manželů vyhlídne chladnokrevný vrah. Je odhodlaný je zlikvidovat za každou cenu. Netuší však, že oba mají tužší kořínek, než se zdá… Pro fanoušky napínavých příběhů je tohle povinná četba! Jakmile začnete číst, neodlepíte se až do konce!

 

Detail titulu Olga
Koupit 239 Kč

OLGA

Možná si pamatujete úžasný film Předčítač , za který Kate Winsletová získala Oscara. V tom případě vás jistě potěší, že autor knižní předlohy napsal další román, který čerpá z německých dějin. Olga je sirotek z chudých poměrů, Herbert syn venkovského statkáře. Herbert bojuje za slávu Německa, Olze z velkého Německa běhá mráz po zádech… Netradiční love story, kterou zamíchají bouřlivé dějiny 20. století.

 

KOLÁČKY A SPIKLENCI

Theo Addair v pokračování svého young adult bestselleru Muffin a čaj rozvíjí vztah dvou dospívajících chlapců. Ačkoliv se zdálo, že Kit a Daniel před sebou mají duhovou budoucnost, osud jim nachystá několik překážek, které  kluci sami možná překonat nezvládnou… LGBT román o lásce, přátelství a o tom, že některé problémy vyřeší jenom tvarohové koláčky ve velkém množství!

 

Detail titulu Dogman
Koupit 239 Kč

DOGMAN

Komiks, který v počtu prodaných výtisků překonal Deník malého poseroutky i Harryho Pottera! Dogman je napůl policista, napůl pes a každým coulem hrdina. Jeho dobrodružství baví děti i dospělé (ale hlavně děti) na celém světě. Zjistěte, jak si Dogman poradí s gigantickým vysavačem, zlotřilým kocourem Péťou nebo sprejem neviditelnosti. Můžete si být jistí, že to bude psina!

 

Detail titulu Violka
Koupit 239 Kč

VIOLKA

Mladá barmanka Marika si nežije na vysoké noze, ale svůj skromný single život má ráda. Když však za tragických okolností přijde o sestru, nezbyde jí nic jiného, než se ujmout výchovy čtyřleté neteře Violky. A musí se rozhodnout, jak kromě péče o brečící uzlíček naložit s tajemstvím, které její sestra tajila před celým světem… Oslňující debut české autorky.

Na jakou z těchto knih se těšíte nejvíc? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(15. března 2019 v 17:32)
kolik udela vrabec za rok kroku?ani jeden protoze skace