4 OTÁZKY, KTERÉ SI KLADEME PO DOČTENÍ ARTEMIS

"Dožijeme se měsíčního města?" a další otázky důležitější než kyslík.

1. Proč ještě nemáme kolonii na Měsíci?

Život na Měsíci bude zřejmě pořádná dřina, ale taky ohromná zábava! Kdo by nechtěl skákat 6 metrů vysoko a o víkendech si dělat piknik v parku s výhledem na lunární krátery? Andy Weir měsíční město Artemis líčí tak úžasně, že čtenáře jenom mrzí, že to je všechno jenom kniha…

 

2. Co budeme číst teď?

Artemis je tak skvělá kniha, že ji klidně slupnete za jeden večer. A pak vás nevyhnutelně dostihne knižní kocovina a nebudete se moci do žádné knihy začíst, protože budete na Artemis pořád myslet. Nejlepší vyprošťovák je další dobrá kniha, takže buďto si můžete znovu přečíst Marťana, nebo doporučujeme sci-fi Temná hmota od Blakea Crouche, kde je taky cynický hlavní hrdina. Nebo bláznivý příběh o cestování časem Dnešek není naposled, kde najdete skvělou směsici humoru i napínavého příběhu.

 

3. Kdy už Andy Weir napíše něco dalšího?

Momentálně nejsou žádné další informace, autor si zřejmě dává zaslouženou pauzu. Každopádně až něco dalšího napíše, my si to stoprocentně přečteme!

 

4. Vznikne podle Artemis film?

Zřejmě ano! Stejně jako v případě Marťana filmová práva zakoupilo studio 20th Century Fox a momentálně jedná o režisérech a obsazení.

Detail titulu Artemis
Vaše cena: 259 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.