VÝBUŠNÝ THRILLER, ZE KTERÉHO VÁM BUDE FYZICKY ÚZKO

Nomád začíná dramatickou scénou teroristického útoku v Barceloně. Mrazivé není to, co autor vykresluje, ale skutečnost, že by se to v dnešní neklidné době klidně mohlo stát. Připravte se, že při čtení špionážního thrilleru Jamese Swallowa vám nebude úplně dobře…

Pokud se vám líbil Já, Poutník z pera Terryho Hayese, Nomáda si stoprocentně zařaďte na svůj seznam knih k přečtení.

Hlavní hrdina se po smrti svých kolegů z britského týmu tajných agentů stává lovnou zvěří. Jdou po něm totiž jak ti, kdo zlikvidovali jeho kolegy, tak vedení MI6, které se domnívá, že byl zrádce, který tým přivedl do pasti.

Marc Dane byl doteď zvyklý veškerou akci sledovat na své počítačové obrazovce. Teď se proti své vůli stává bojovníkem v terénu. Není ale žádný James Bond, takže mu většinu času jde o krk. Naštěstí ale najde záhadného spojence, se kterým má proti mocným nepřátelům alespoň jakous takous šanci.

Marc se stává Nomádem. Mužem bez domova. Na útěku. Z Francie inkognito cestuje do Británie, stopy ho zavedou také do Itálie, Arábie a nakonec do Ameriky, kde se schyluje k výbušnému finále.

Na napínavý děj jsme u thrillerů zvyklí – bez toho by to ostatně nebyl thriller – ale v čem Nomád vyniká, je sugestivní líčení. James Swallow umí atmosféru navodit tak dokonale, že vám z některých scén bude úzko, u další kapitoly se vám bude zvedat žaludek a v jiné zase budete doslova zadržovat dech.

 Ale nechceme nic prozrazovat – nejlepší bude, když se s Nomádem na vzrušující cestu vydáte sami!

Detail titulu Nomád
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.