Vstupte do nového roku se super čtením. Tohle je 6 nejlepších knih ledna!

Leden – nad knihou budem! Jakby taky ne, když vychází tolik skvělého čtení! Tohle je 6 novinek, na které se těšíme nejvíc!

Detail titulu Špatná dcera
Koupit 299 Kč

ŠPATNÁ DCERA

Joy Fieldingová se vrací s temným thrillerem plným rodinných intrik a špinavých tajemství. Mladá psycholožka Robin se po pěti letech vrací do nenáviděného rodného města za stejně nenáviděnou rodinou. A ukazuje se, že její příbuzní mají co skrývat. Rodinu si holt člověk nevybírá…

 

Detail titulu Vdovy
Koupit 319 Kč

VDOVY

Nechtěly truchlit. A tak začaly loupit. Poté, co jsou jejich manželé zabiti při pokusu o ozbrojenou loupež, se čtveřice žen rozhodne jejich plán dovést ke konci. Zábavný thriller s postavami, které byste chtěli za kamarádky, se před nedávnem dostal do kin jako film, ke kterému napsala scénář Gillian Flynnová!

 

MLČENLIVÉ ŽENY

Milujeme knihy, u kterých nedokážeme odhadnout, jak skončí. A přesně takové jsou Mlčenlivé ženy. Příběh dvou rozdílných žen, které si vzaly dva okouzlující bratry, a teď začnou zjišťovat, že před nimi tihle fešáci tají špinavé tajemství. Lara a Maggie, které se dosud příliš nemusely, si teď musí naučit věřit, protože nikdo jiný jim nepomůže…

 

Detail titulu Mnichov
Koupit 279 Kč

MNICHOV

Je září 1938 a do Mnichova se sjíždějí muži, kteří mají rozhodnout o osudu Evropy. A kromě nich ještě dva staří přátelé ze studií: Angličan Hugh, který je sekretář britského premiéra, a Němec Paul, člen protihitlerovského odboje. Dokáží zabránit střetu civilizací? Oblíbený spisovatel Robert Harris napsal živoucí historický román, který je právem označován za jeden z nejlepších historických románů všech dob.

 

SRDCOVÁ KRÁLOVNA

Do nemocnice nastupuje pohledný „doktor X“ a dvě lékařky, nejlepší kamarádky, nevědí, jak se s tím vyrovnat. Obě s ním totiž pojí zapeklitá minulost. Teď to vypadá, že v nemocnici začnou krvácet srdce nejen na operačních sálech! Tenhle dramatický příběh z lékařského prostředí vám rozbuší srdce!

 

OTRÁVENÉ PÍRKO

Od autora bestselleru Příliš krátký provaz přichází další thriller ze světa obchodníků, kteří se nebojí jít přes mrtvoly. Bývalý voják a skvělý hacker Gibson Vaughn má plán, jak získat špinavé peníze jednoho takového zloducha. Jenže do cesty se mu postaví záhadné Otrávené pírko – a pak začne jít do tuhého!

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.