Váháte, jestli jít na Svět knihy? Našli jsme 6 důvodů, které vás přesvědčí!

Květnový knižní veletrh Svět knihy už se nezadržitelně blíží – a pokud se považujete za knihomola tělem i duší, rozhodně od 10. do 13. Května vyrazte na pražské Výstaviště! Tady je 6 největších lákadel, které si nesmíte nechat ujít!

ROBIN COOK

Připravte si své ohmatané výtisky Toxinu, Zákroku nebo Kritického bodu a nechte si je v pátek 11. května na veletrhu podepsat od světoznámého autora Robina Cooka! Tento spisovatel si získal proslulost díky návykovým thrillerům z nemocničního prostředí. Robin Cook je nepochybně největší zahraniční hvězda letošního Světa knihy!

 

PAOLO COGNETTI

Mladý italský spisovatel Paolo Cognetti svým poutavým románem Osm hor zaujal čtenáře z celé Evropy, v mnoha zemích se jeho kniha stala bestsellerem a v Česku ji nakladatelství Odeon vydalo se dvěma verzemi obálek. Obě dvě si můžete nechat podepsat na autogramiádě, která začíná v pátek v 15 hodin u stánku Euromedia.

 

ESTER & JOSEFINA

Oblíbené instagramové duo Ester Geislerová a Josefina Bakošová nejprve v sobotu v 10 hodin dopoledne představí svou knihu Terapie sdílením a vysvětlí, proč je v dnešní době tak potřebná. Od 11 hodin pak začne autogramiáda. Vymyslete si hlášku, kterou budete chtít napsat do věnování! ;)

 

SLEVY

Všechny knihy z produkce nakladatelství Euromedia (Knižní klub, Ikar, Odeon, YOLI, Pragma, Pikola, Laser, Esence, Universum a Listen) budete moci u stánku Euromedia (S 205 ve střední hale) samozřejmě pořídit se speciální veletržní slevou. Držte si peněženky, lákadel bude fakt hodně!

 

MICHAL VIEWEGH

Autora netrpělivě očekávané novinky Muž a žena a takových klasik jako Účastníci zájezdu nebo Báječná léta pod psa se budete moci na besedě v sobotu ve 12 hodin zeptat na cokoliv, co vás napadne! A nezapomeňte si vzít Vieweghovu nejoblíbenější knihu k podpisu - autogramiáda začne o hodinu později.

 

KNIHOMOLSKÁ ATMOSFÉRA

Kdykoliv se sejde víc knihomolů pohromadě, je to hrozně fajn. A když se na jednom místě slezou ti největší knihomolové z celé republiky (a někdy i ze zahraničí), buďte si jistí, že to je nezapomenutelný zážitek! Tak se hezky usmívejte, neváhejte se s cizími lidmi dát do řeči, a když v davu zahlédnete své oblíbené spisovatele, nestyďte se požádat o autogram!

Tak co? Uvidíme se na Výstavišti? :)

Detail titulu Kritický bod
Vaše cena: 239 Kč Koupit
Detail titulu Osm hor
Vaše cena: 199 Kč Koupit
Detail titulu Terapie sdílením
Vaše cena: 259 Kč Koupit
Detail titulu Muž a žena
Vaše cena: 249 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.