Rozpálená poušť, chladnokrevný zabiják. Tenhle thriller přečtete na jeden zátah!

Po neodložitelném románu Není úniku se Taylor Adams vrací s thrillerem Na dostřel!

Svižný děj, šokující zvraty, nápaditá řešení… Málokterý thriller nás loni dostal tolik jako Není úniku.

Taylor Adams miluje nehostinné prostředí, ve kterém musí jeho hrdinové vynaložit úsilí, aby přežili. Zatímco v Není úniku to byla mrazivá sněhová bouře, v Na dostřel jako kulisy slouží rozpálená poušť, kde není, kam se schovat – ani před horkým sluncem, ani před chladnokrevným vrahem.

Hlavními hrdiny Na dostřel jsou James a Ella, mladý manželský pár, který má tu smůlu, že se dostanou na mušku šílenému ostřelovači. Jenže i když je napoprvé netrefí, šílenec se odmítá vzdát a chce dokončit, co začal.

Díky tomu, že se děj odehrává během několika málo hodin, je veškerá akce vtěsnaná na stránky tak hustě, že je prakticky nemožné přestat číst. Stejně jako u Není úniku se čtenář přistihne, že si říká „už jenom jednu kapitolu“ – jenže svůj slib poruší znovu a znovu. Díky šikovně dávkovanému napětí a sympatickým hrdinům, se kterými nelze nesoucítit, dost možná i vy zůstanete Na dostřel číst vzhůru déle, než jste chtěli.

Nejlepší na tom je, že autorovi stačí málo – několik postav, pár kilometrů čtverečních a boj o přežití může začít! Tak na co ještě čekáte? Objednejte si svůj výtisk ještě dnes!

Pro členy Knižního klubu navíc máme exkluzivní slevu 10 % z klubové ceny – stačí v košíku zadat kód 050SLP010.

Detail titulu Na dostřel
Vaše cena: 259 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.