Těchto 6 knih si zabalte na dovolenou!

Červenec, to je sluníčko, koupání a odpočinek – nejlépe s dobrou knihou! A protože si léto bez knih nedokážeme představit, vybrali jsme 6 knižních novinek, na které se v červenci těšíme nejvíc!

Detail titulu Na špatném místě
Koupit 299 Kč
předprodej

NA ŠPATNÉM MÍSTĚ

Joy Fieldingová je vždycky zárukou bezvadného čtení! Tahle dáma umí napsat psychologický thriller, ve kterém fandíte záporákům, nenávidíte klaďasy a nikdy neuhodnete konec. V nové knize Fieldingová rozehrává příběh čtyř žen, které na seznamce hledají lásku – ale místo ní možná najdou smrt!

 

Detail titulu Osvobození
Koupit 279 Kč
předprodej

OSVOBOZENÍ

Špionka. Bojovnice. Hrdinka. A oddaná manželka. Nancy Wakeová se během druhé světové války zapojila do protinacistického odboje s takovou vervou, že se jí báli i nacisté! Světový bestseller Osvobození líčí skutečný příběh ženy, která se během německé okupace stala nejhledanější osobou ve Francii. Kniha se čte jedním dechem a mimochodem, už se chystá i film s Anne Hathaway v hlavní roli!

 

Detail titulu Dobývání nebe
Koupit 399 Kč
předprodej

DOBÝVÁNÍ NEBE

Očekávaná kniha od autora hitu Osamělost prvočísel vypráví osudy čtveřice přátel, které sledujeme od dětství až po dospělost. Paolo Giordano v knize trefně zachytil problémové dospívání generace v době neomezeného blahobytu. Román sbírá nadšené ohlasy nejen v autorově rodné Itálii, ale napříč celou Evropou!

 

Detail titulu Nejsem z ledu
Koupit 239 Kč
předprodej

NEJSEM Z LEDU

Po bestsellerech Nejsem mrtvá a Nejsem živá je tady třetí detektivní případ Jude Fontainové. Vyšetřovatelka, kterou tři roky šílenec držel zavřenou ve sklepě, se perfektně vyzná v mysli zvrácených psychopatů a neváhá tuhle schopnost využívat při své práci. Teď jí přijde vhod, protože případ, který řeší, je všechno, ale rozhodně ne obyčejný!

 

PANÍ ZE SEVERU

První díl švédské ságy líčí osudy šlechtického rodu na jejich panství, které je vyhlášené chovem koní. Další specialitou tohoto rodu je, že jsou to zejména sebevědomé a odvážné ženy, díky kterým jejich panství vzkvétá i navzdory dějinným událostem. Perfektní čtení pro fanoušky sérií Panský dům a Venkovské sídlo!

 

Detail titulu Anonymita
Koupit 279 Kč
předprodej

ANONYMITA

Dva špičkoví evropští spisovatelé spojili síly a napsali kriminální thriller, který vás přenese do nebezpečných hlubin internetu, kde se dá objednat cokoliv – včetně smrti! Jenže jak proniknout mezi lidi, kteří existují jen jako jedničky a nuly? A jak mezi nimi najít pachatele? Ursula Poznanski patří mezi nejoblíbenější spisovatelky a téhle novinky se nemůžeme dočkat!

 

Jakou knihu si vyberete na prázdniny? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(1. července 2020 v 18:39)
Paní ze severu.
(26. června 2020 v 9:55)
Na dovolenou si určitě přibalím Paní ze Severu 1. Četla jsem si ukázku a kniha mne docela chytla.