ŠELMA: Po dočtení této knihy do lesa nevkročíte!

Když thriller Šelma od Andrewa Maynea vtrhl na pulty knihkupectví, rozdrásal žebříčky bestsellerů na cáry. Vyrval srdce tuctovým harlekýnkám, překousl tepnu osvědčeným thrillerům. Šelma je prostě nekontrolovaná zvířecí síla, kterou nikdo neodhadl. Připravte se - budete ji hltat, jako když vlk hltá svou kořist!

Kde většina vidí chaos, profesor Theo Cray vidí řád. Kde většina lidí zhnuseně odvrací zrak, profesor Theo Cray zaujatě pozoruje. Takže když v hlubokých lesích americké Montany policisté najdou znetvořené tělo jeho studentky, a když další žena beze stopy zmizí, Theo Cray chápe, že nestojí proti obyčejnému medvědovi.

Ne. Tohle neudělal medvěd. Ani vlk. Tahle Šelma je nepřirozená.

Profesor Theo Cray nemá žádné zkušenosti s policejní prací. Nikdy ani nespal pod širákem na letním táboře, natož v lesích, které se táhnou desítky kilometrů daleko. Ale rozumí fungování přírody. A začne pomocí své vědecké metody pátrat po dalších obětech. Má totiž podezření, že to, co policisté považují za tragické střety s divokou zvěří, je ve skutečnosti dlouhá léta pečlivě skrývaný plán sériového vraha.

Policisté však podivínskému profesorovi nevěří. Naopak: vidí, že před nimi něco skrývá. A je skutečně pouze shoda okolností, že mrtvá dívka byla jeho studentka? A tak se Theo Cray stává podezřelým číslo jedna…

ŠELMA je zřejmě nejlepší thriller, který jsme letos četli. Atmosféra od první stránky jenom houstne a na konci je tempo tak zběsilé, že nás od stránek museli pomalu oddělovat násilím (jako by na těch stránkách nebylo násilí dost). No, nebudeme už víc prozrazovat, začtěte se do tohoto thrilleru vonícího po listí a jehličí a připravte se, že po dočtení Šelmy už se na les nikdy nebudete dívat stejně jako dřív…

Detail titulu Šelma
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.