ŘÍJNOVÉ KNIHY, KTERÉ SLUPNETE OD ZAČÁTKU DO KONCE

Říjen je takový ten měsíc, kdy se ze všeho nejraději zachumláme do svetru a s hrníčkem horkého čaje a dobrou knihou se uvelebíme v křesle. O čtení naštěstí nouze nebude, literární úroda je letos obzvlášť bohatá. Tady je 7 knih, které vám zpříjemní i ten nejdeštivější den!

Detail titulu Hadrový panák
Koupit 279 Kč

HADROVÝ PANÁK

Nejmrazivější thriller letošního podzimu začíná hrůzným nálezem těla sešitého z částí šesti různých lidí. Vrah je ovšem mnohem ambicióznější – zveřejní seznam šesti dalších obětí i s časy jejich skonu. Co mají oběti společného? A stihnou policisté zabijáka zastavit včas, než udeří zase? Tik tak, čas se krátí… Od téhle knihy se neodtrhnete! Doporučujeme všem fanouškům napětí!

 

JEDEN Z NÁS LŽE

Pět jich zůstane po škole, přežijí ale jen čtyři. Nakladatelství YOLI vydává vůbec první thriller pro mládež. Rozhodně si ho nesmíte nechat ujít, čtveřice vypravěčů totiž skrývá různá tajemství, která postupně vycházejí najevo. Školní sportovec, nafoukaná princeznička, věčný potížista a šprtka. Kdo z nich měl motiv k vraždě? Pokud budete při čtení dávat dobrý pozor, možná pachatele odhalíte dřív než ostatní!

 

Detail titulu Skořápka
Koupit 199 Kč

SKOŘÁPKA

Britský spisovatel Ian McEwan, známý svými bestsellery Pokání a Betonová zahrada, je zpět s románem Skořápka. Ve svérázné variaci na Hamleta je svědkem intrik vůči svému otci devítiměsíční embryo dosud rostoucí v lůně své matky... Rčení „být, či nebýt“ v zábavném McEwanově díle rázem dostává doslovnější, takřka existenciální význam.

 

VELKÁ KNIHA PŘÍBĚHŮ SHERLOCKA HOLMESE

Jestli máte ve svém okolí nějakého fanouška Sherlocka Holmese, právě jste našli tip na dokonalý vánoční dárek. Jenom ho musíte koupit včas (pamatujete, jak se loni rychle vyprodala sbírka Povídek Hercula Poirota?) a doufat, že si ho obdarovaný nekoupí sám. V téhle pětikilové bichli najdete sbírku nejlepších příběhů se Sherlockem, doktorem Wattsonem i jejich arcinepřítelem profesorem Moriartym, ovšem z pera Stephena Kinga, Neila Gaimana nebo Kingsleyho Amise.

 

VELKÉ MALIČKOSTI

Během komplikovaného porodu zemře novorozený syn známého amerického nacisty. Ten případ okamžitě žene k soudu, protože porodní asistentka je černoška. Soudní líčení se ovšem komplikuje, najednou totiž vyvstávají otázky, které předtím nikoho nenapadly. Kdo je vlastně rasista? A může být člověk rasista, aniž by si to uvědomoval? Jodi Picoultová ve své dosud nejlepší formě! Velké maličkosti si určitě přečtěte, pokud jste četli její Vypravěčku, Čas odejít nebo Je to i můj život!

 

ZTRACENÝ PRINC MARGARÍN

Před více než 100 lety legendární spisovatel Mark Twain, autor světoznámých dobrodružství Toma Sawyera, napsal pohádku. Jenže ta se ztratila a teprve letos, po dekádách strávených v zaprášeném archivu, byla znovu nalezena. Ztracený princ Margarín je nádherně ilustrovaná pohádka o chlapci, který rozumí řeči zvířat. Vydání knihy je v Twainově rodné Americe považováno za literární událost roku, nechte se okouzlit i vy!

 

ŽIVOT VE DVOU

Dvě slova: Nicholas Sparks. Musíme říkat víc? ;)

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(26. září 2017 v 23:03)
Dobrý den,měla bych zájem o větší nabídku knih od Morgan Rice,jako série: Upíří deníky a další její bestselery.Děkuji za pozornost