Jak se stát členem Knižního klubu PREMIUM

Od téhle knihy se čtenáři nemůžou odtrhnout. Tady je 6 důvodů proč!

Šelma je thriller, který nemá obdoby. Čtenáři jej nedočkavě vyhlíželi ještě před vydáním. Kdokoliv ji začne číst, nemůže se odtrhnout, a závěrečné finále podle některých čtenářů může slabším jedincům způsobit i infarkt! Tady je 6 věcí, které z Šelmy dělají výjimečný thriller.

1

Od první stránky, kde cosi zaútočí na nicnetušící táborníky uprostřed hlubokých lesů, až po strhující finále, kde jenom otáčíte jednu stránku za druhou a nevnímáte okolí, je Šelma geniální thriller. Ten závěr jsme dočítali o půl druhé ráno, protože se nedalo přestat číst!

2

Hlavní hrdina rozumí přírodě, ale ne lidem. Pokud znáte seriál BBC Sherlock Holmes, kde detektiva hraje Benedict Cumberbatch, tak profesor Theo Cray vám ho připomene. Je zběhlý v interakci mezi rostlinami nebo zvířaty, ale lidské vztahy jdou tak trochu mimo něj. A má tendenci se na všechno koukat vědecky.

3

Šelma je první kniha z nakladatelství Kalibr. Kalibr chce být nakladatelskou značkou, pod kterou budou vycházet ty nejlepší thrillery a detektivky na českém knižním trhu. Navazuje na Knižní klub, který se od října stává pouze věrnostním programem - aby se nám to nepletelo :)

4

Autor Šelmy Andrew Mayne je kouzelník a iluzionista, tudíž ví, jak ošálit čtenáře, zmást ho, prostě ho dovést tam, kam potřebuje. A čtenář si tu jízdu naprosto užívá. Šelma je  totiž vážně chytrý a promyšlený thriller, který se od většiny dalších thrillerů liší. Vlastně si myslíme, že by se mohl líbit i lidem, kteří thrillery normálně nečtou. Ale pokud vám vadí násilí, tak počítejte s tím, že některé pasáže jsou hodně výživné!

5

Obálka je dokonalá. Nejen na pohled, ale i na omak - strukturou totiž připomíná chlupy dravé šelmy!

6

Je to kniha, která se dostala i do čela žebříčku bestsellerů Amazonu, což je jeden z nejpřesnějších ukazatelů, co lidé skutečně kupují. A koneckonců, stačí si pročíst i názory z české Databáze knih, kde se to jenom hemží superlativy!

Detail titulu Šelma
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.