„Kvůli knihám jako tahle miluju čtení.“

Kultovní román Stín větru od španělského autora Carlose Ruize Zafóna se k nesmírné radosti čtenářů dočkal nového vydání. Nakladatelství Knižní klub plánuje postupně vydat všechny knihy tohoto spisovatele včetně očekávaného Labyrintu duchů.

Už při pročítání komentářů na Databázi knih je jasné, že tyhle knihy jsou zcela výjimečné:

„Nic podobného jste nikdy nečetli a možná už ani číst nebudete.“

„Geniálně napsané.“

„Teprve při čtení této knihy člověk chápe, co to je mít požitek z knihy.“

Stín větru čtenáře zavane do magické Barcelony poloviny 20. století, kde se protínají osudy zchudlých rozmařilců, ambiciózních umělců i pilných zlodějíčků. Mozaika lidských osudů je pestřejší než barvy španělského ovoce a žánrově kniha chvíli připomíná historický román, o chvíli později fantasy a o pár stránek dál téměř španělskou telenovelu.

Některé postavy si okamžitě zamilujete, další budete od prvního setkání nenávidět a k dalším si budete cestu hledat postupně – jak tomu bývá i ve skutečném životě. Nicméně celá tahle zdánlivě nesourodá směsice se bezvadně doplňuje a vše do sebe zapadá jako puzzle, takže těmi více než 500 stránkami profičíte rychleji jak vichřice…

Kromě Stínu větru letos Knižní klub vydá ještě volná pokračování Andělská hra a Nebeský vězeň a na příští rok chystáme očekávanou novinku Labyrint duchů.

Nechte se unést Stínem větru a uvidíte, že se vám z kouzelné Barcelony nebude chtít vrátit zpátky do skutečného života!

Detail titulu Stín větru
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.