Kniha měsíce: TO NEJLEPŠÍ V NÁS

Využijte listopadovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi To nejlepší v nás, nový román oblíbené spisovatelky Colleen Hooverové. Levněji knihu nenajdete!

Před pár dny v češtině vyšla kniha, kterou čtenáři považují za dosud nejlepší román Colleen Hooverové. To nejlepší v nás je dramatický příběh o manželství v troskách. Zachránit ho může jen jediná věc… Nebo už tento vztah zachránit nejde?

Předchozí knihy Colleen Hooverové Bez nadějeNámi to končí nebo Odvrácená tvář lásky se mezi čtenářkami staly nesmírně populární. Vy můžete mít To nejlepší v nás s nejlepší slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

A50SLP018

Během celého listopadu si o románu To nejlepší v nás budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze! Autorka navíc 12. listopadu bude mít velkolepou autogramiádu v Paláci knih Luxor, tak si určitě přijďte pro autogram!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům.

Akce trvá od 1. 11. do 30. 11.

Detail titulu To nejlepší v nás
Vaše cena: 239 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.