Kniha měsíce: STROM DUCHŮ

Využijte červencovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi nejnovější román Barbary Erskinové Strom duchů! Levněji knihu nenajdete!

Když Ruth v pozůstalosti po rodičích najde starý deník a zaprášené dopisy, noří se do minulosti své rodiny čím dál tím hlouběji. Ukazuje se, že její rodina skrývá jedno velké tajemství… Ruth se se svými předky seznamuje nejen skrze dopisy a materiály, ale také mnohem blíž – zjišťuje totiž, že duchové minulosti nikdy nespí…

Strom duchů, očekávaný román od oblíbené autorky, můžete mít s báječnou slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

050SLP014

Po celý červenec si o románu Strom duchů budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu!

Akce trvá od 1. 7. do 31. 7.

Detail titulu Strom duchů
Vaše cena: 349 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.