Kniha měsíce: RŮŽE BÍLÁ, ČERNÝ LES

Využijte srpnovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi netrpělivě očekávaný román Růže bílá, černý les. Levněji knihu nenajdete!

Píše se rok 1943. Když Franka v závějích sněhu uprostřed temného lesa v Německu najde zraněného parašutistu v uniformě Luftwaffe, něco se jí nezdá. Proč zraněný ze spánku mluví anglicky? Franka taky není úplně ukázková občanka Třetí říše, proto muže odtáhne do své horské chaty. Tam ho musí přesvědčit, aby jí důvěřoval, než bude příliš pozdě. Gestapo má totiž oči a uši všude!

Vy tento napínavý historický román můžete mít s báječnou slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

050SLP015

Po celý srpen si o románu Růže bílá, černý les budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu a jejich autory odměníme knihou!

Akce trvá od 1. 8. do 31. 8.

Detail titulu Růže bílá, černý les
Vaše cena: 279 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.