Kniha měsíce: TEORIE VRAŽDY

Využijte říjnovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi Teorii vraždy, nový thriller od autora bestsellerů Šelma a Hračkář. Levněji knihu nenajdete!

Po geniální Šelmě a mrazivém Hračkářovi je tady další thriller s profesorem Theo Crayem v hlavní roli! Profesor bioinformatiky tentokrát čelí protivníkovi, který je stejně vychytralý a mazaný jako on sám! Teorie vraždy je literární událost, kterou si nesmí nechat ujít žádný čtenář napínavých knih!

Vy můžete mít Teorii vraždy s vítanou slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

A50SLP017

Po celé září si o románu Teorie vraždy budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu a odměníme knihou!

Akce trvá od 1. 10. do 31. 10.

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.