Knižní web

Kniha měsíce: OSMNÁCT POD NULOU

Využijte květnovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi mrazivý severský thriller Osmnáct pod nulou od švédského spisovatele Stefana Ahnhema! Levněji knihu nenajdete!

Horký den a mrtvola zmrzlá na kost… Stockholmský detektiv Fabian Risk stojí před nejpodivnějším případem své kariéry! Třetí thriller od autora bestsellerů Oběť bez tváře a Devátý hrob je doslova a do písmene mrazivý. A vy ho dostanete s osvěžující slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

050SLP012

Po celý květen si o thrilleru Osmnáct pod nulou budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu!

Akce trvá od 1. 5. do 31. 5.

Detail titulu Osmnáct pod nulou
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.