Kniha měsíce: NEVÍTANÝ HOST

Využijte zářijovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi nejnovější thriller Shari Lapeny Nevítaný host. Levněji knihu nenajdete!

Dlouho očekávaná novinka od Shari Lapeny, autorky bestsellerů Manželé odvedle a Někdo cizí v domě, stoprocentně zaujme i čtenáře Agathy Christie. Thriller Nevítaný host je totiž taková pocta královně krimi. Jedno odlehlé sídlo, deset hostů a nejprve jedna podezřelá smrt… a poté další! Tohle si nesmí nechat ujít žádný čtenář napětí!

Vy Nevítaného hosta můžete mít s vítanou slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

A50SLP016

Po celé září si o románu Nevítaný host budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu a odměníme knihou!

Akce trvá od 1. 9. do 30. 9.

Detail titulu Nevítaný host
Vaše cena: 239 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.