Jak se stát členem Knižního klubu PREMIUM

Kniha měsíce: HRAČKÁŘ

Využijte dubnovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi hrůzostrašný thriller Hračkář od autora bestselleru Šelma! Levněji knihu nenajdete!

Když profesor Theo Cray zaslechne povídačky o Hračkářovi, zpočátku si myslí, že to je jenom produkt bujné dětské představivosti. Jenže pak přijde na stopu zmizelým dětem z chudých rodin a odhalí něco tak děsivého, že to do smrti nezapomene…

Autor bestselleru Šelma Andrew Mayne opět napsal mistrovský thriller, od kterého se neodlepíte. Posuďte to sami! Po celý duben si můžete Hračkáře koupit s mimořádnou slevou 10 procent navíc z klasické klubové 20procentní slevy.

Stačí při nákupu na našem webu využít slevový kód:

050SLP011

Po celý duben si o thrilleru Hračkář budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu!

Akce trvá od 1. 4. do 30. 4.

Detail titulu Hračkář
Vaše cena: 299 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.