Kniha měsíce: HLAVA SVĚTA

Využijte červnovou slevu 10 % z klubové ceny a čtěte s námi nezapomenutelný historický román Hlava světa! Levněji knihu nenajdete!

Píše se rok 929. Většina Evropy již přijala křesťanskou víru, ale bojovní Slované stále uctívají svá prastará božstva. Když si braniborský král Ota přivede na svůj dvůr slovanského knížete Tugumíra jako zajatce, netuší, že tento vězeň mu zachrání nejen život, ale taky království…

Historický román Rebeccy Gablé Hlava světa doporučujeme všem, komu se líbily Pilíře země Kena Folletta. A vy ho můžete mít s báječnou slevou! Stačí při nákupu na našem webu nebo u pokladny v koutku Knižního klubu využít slevový kód:

050SLP013

Po celý červen si o románu Hlava světa budeme povídat na našem Facebooku a Instagramu, tak se zapojte do diskuze!

Budeme také rádi, když knihu po dočtení ohodnotíte na našem webu v detailu knihy – můžete zvolit hodnocení od jedné až do pěti hvězdiček. Když kromě toho taky napíšete krátký komentář ke knize, pomůžete dalším čtenářům. A pokud ve vás dříme literární talent, neomezujte se na komentář a napište celou recenzi! Pošlete nám ji na info@knizniklub.cz a do předmětu napište RECENZE. Nejlepší recenze zveřejníme na webu!

Akce trvá od 1. 6. do 30. 6.

Detail titulu Hlava světa
Vaše cena: 399 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.