HADROVÝ PANÁK BYL JENOM ZAČÁTEK

Daniel Cole v pokračování bestselleru Hadrový panák píše o věcech, o kterých ještě nikdo neměl odvahu psát. Loutkář je oživlá noční můra!

Žádná kniha loni nevzbudila takový ohlas jako brutální detektivní thriller Hadrový panák, kterého se v Česku prodalo již více než 60 000 výtisků. Příběh o sériovém vrahovi, který je „víc démon než člověk“ a je neustále o krok před policisty, šokoval čtenáře už na prvních stranách popisem těla sešitého z šesti částí. Hadrový panák se řadu týdnů držel na vrcholu žebříčku bestsellerů a zíral na nás z výloh každého knihkupectví v republice.

Loutkář začíná rok a půl po konci Hadrového panáka. V Londýně a v New Yorku došlo k několika vraždám, které podezřele připomínají rukopis Hadrového panáka. Jenže jak je to možné? Původní vrah je za mřížemi ve věznici s nejvyšší ostrahou!

Většina pokračování úspěšných bestsellerů kvalit prvního dílu nedosahuje. Loutkář je však výjimkou. Daniel Cole od začátku plánoval napsat detektivní trilogii. Zatímco první díl tak slouží jako jakási expozice postav a první setkání s hrůzostrašnými zločiny, druhý díl jde rovnou na věc. Příběh je pochmurnější, drsnější.

Připravte se na temnější nádech a mrazivější vraždy. Zatímco v první knize byly sešité části mrtvých lidí, tentokrát se těšte na mrtvoly přišité k živým lidem! Tyto výjevy, které jako by autor vytrhl ze svých nočních můr, připomínají středověké malby Hieronyma Bosche. Děsivé, groteskní výjevy, které ještě nikdy nikdo nepopsal.

Pokud jste Hadrového panáka ještě nečetli, rychle to napravte - připravte se na pořádné mrazení v zádech. Loutkář je ideální čtení na prázdniny. Kdy jindy číst mrazivý thriller, než v horkém červnu?

Detail titulu Loutkář
Vaše cena: 319 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.