Bojíte se vody? Teď už budete…

Není nad to se v horkých dnech osvěžit v chladivě vodě. Jenže jak ukazuje Paula Hawkins ve svém novém thrilleru, pod lákavou hladinou můžou číhat ostrá skaliska, slizký propletenec kořenů nebo něco mnohem horšího…

Potápí se. Než ji vytáhnou podruhé, její rty mají barvu modřin a dech jí vyhasne nadobro.

Do vody začíná hrozivou scénou, kdy je žena obviněná z čarodějnictví vhozena do tůně. Pokud je skutečná čarodějnice, bude se ve vodě vznášet, pokud je nevinná, utopí se… Bezvýchodnou situaci Paula Hawkins popisuje tak klaustrofobicky, že při čtení budete lapat po dechu – jenom proto, abyste se ujistili, že můžete.

Ale to není všechno. Autorka bestselleru Dívka ve vlaku rozehrává řadu dějových linií. Všechny se točí kolem Tůně tonoucích, kde v poslední době přišlo o život už několik žen. Vzhledem k tomu, že šlo o osamělé ženy v tísni, jejich úmrtí místní policie označí za sebevraždy.

Jenže pak se začnou vynořovat další nejasnosti a mladá policistka začne o sebevraždách pochybovat… Co když to byly vraždy?

Temný, téměř gotický thriller, vychází česky na začátku června, tedy akorát včas na to, aby vám znechutil letní koupání… I pokud jste se vody nikdy nebáli, po dočtení Do vody si dvakrát rozmyslíte, jestli ponoříte kotníky do černých vln vašeho oblíbeného rybníka.

Ale ono uhnízdit se v bezpečí na břehu s dobrou knihu má taky něco do sebe…

Detail titulu Do vody
Vaše cena: 299 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(23. července 2017 v 15:13)
chci objednat knihu " Do vody " od Paula Hawkins