Vyhrajte dovolenou snů od Invia a 1000 bestsellerů!

Ani moře nesmyje stopy starého zločinu…

Největší dánský bestseller roku začíná nálezem starého kufru, ve kterém odpočívají fotografie dvojice dívek. Když ostřílená novinářka pátrá po jejich identitě, narazí na stopy 30 let starého zločinu. Jenže některé věci je lepší nechat plavat…

Reportérka Nora Sandová by správně měla psát o britské politice nebo dělat rozhovory s africkými diktátory, ale zmizení dvojice dánských dívek na trajektu do Británie, ke kterému došlo již před 30 lety, jí zkrátka nedá spát.

Proč se tenhle zdánlivě tuctový příběh stal ve světě takovým fenoménem, že autorka Lone Theilsová bývá řazena k Nesbovi, Cobenovi nebo k Angele Marsonsové?

Dívky z trajektu jsou příběh založený na skutečném zmizení dvou dánských dívek v 80. letech. Mladé dívky chtěly opustit venkovské Dánsko a zkusit život ve vyspělé Británii – jenže tam nikdy nedopluly.

Napínavý akční thriller Lone Theilsové je plný zvratů a překvapení. Hlavní hrdinku Noru Sandovou i její kolegy novináře si rychle oblíbíte. Dívky z trajektu jsou zkrátka ideální thriller na pláž nebo na chvíle odpočinku u rybníka!

Detail titulu Dívky z trajektu
Vaše cena: 279 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.