Akce, které si nenechte ujít na letošním Světě knihy

Květnový veletrh Svět knihy Praha se blíží rychleji než finále napínavého thrilleru a my už nemůžeme dospat! Program největšího knižního svátku je letos mimořádně nabitý zajímavým programem i exkluzivními hosty. Podívejte se na výběr toho nejlepšího!

STEFAN AHNHEM

Švédský mistr mrazivých thrillerů nás zchladí v sobotu 11. května a všichni čtenáři napínavých knih si tohle rozhodně nesmí nechat ujít. Ve 12 hodin ve Velkém sále začne beseda, kde se dozvíte zákulisní informace o jeho bestsellerech Oběť bez tváře a Devátý hrob. Stefan Ahnhem poté osobně představí očekávanou novinku Osmnáct pod nulou. Autogramiáda vypukne ve 13 hodin.

 

TAD WILLIAMS

Autor fantasy románů, které inspirovaly i George R. R. Martina a jeho Hru o trůny, vystoupí ve Velkém sále v pátek 10. května od 12 hodin, knihy si pak budete moct nechat podepsat od 13 hodin. Pokud čtete fantasy, o ničem nepřemýšlejte - setkat se naživo s autorem Trůnu z dračích kostí se člověku poštěstí párkrát za život! Tad Williams uvede české vydání očekávané novinky Srdce ztraceného, ale řeč samozřejmě přijde i na jeho kultovní trilogii Jasný Osten, Žal a Trn!

 

DITA KRAUSOVÁ

Devadesátiletá pamětnice holokaustu Dita Krausová sklidila se svou autobiografickou knihou Odložený život nebývalý, ale zasloužený úspěch. Její životní příběh dokonce inspiroval vznik románu Osvětimská knihovnice! V pátek 10. května  od  15 hodin ve Velkém sále si její vyprávění budete moci poslechnout i vy. Autogramiáda začne o hodinu později.

 

MICHAL VIEWEGH

Nejoblíbenější český spisovatel Michal Viewegh ovládne veletrh v sobotu 11. května od 14 hodin. Ve Velkém sále popíše, jak vznikala jeho nejnovější kniha Povídky o nelásce, zeptat se ho ale budete moct i na jakoukoliv z jeho starších knih. Autogramiáda začíná v 15 hodin.

 

ESTER A JOSEFINA

Podstupte Terapii sdílením pod odborným vedením instagramového dua Ester a Josefina! Připravte se na salvy smíchu, nečekané pointy a hlášky, které dokáže napsat jenom sám život. V  pátek 10. května od 17 hodin bude besední sál Čtení tě mění patřit jenom jim!

 

BEHIND THE PUBLISHING

Co všechno se musí stát, než se voňavá kniha dostane do knihkupectví? Složitým, ale zajímavým procesem vás provede knižní marketérka Lucie Zelinková a její hosté. Kdo se o literaturu a knižní průmysl zajímá podrobněji, zapište si do kalendáře sobotu 11. května od 14 hodin v besedním sále Čtení tě mění!

 

Veletrh se koná na Výstavišti Praha - Holešovice od čtvrtka 9. do neděle 12. května.

 

Náš kompletní program na letošní veletrh najdete ZDE:

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.