Křest knihy JINÁ GABRIELA KOUKALOVÁ

19. dubna proběhla slavnostní autogramiáda a křest knihy JINÁ GABRIELA KOUKALOVÁ. Knihu pokřtili autoři Gabriela Koukalová a Martin Moravec. Moderovala Lenny Trčková.

Na křest přišlo opravdu hodně fanoušků Gabriely,,, no podívejte se sami. Gábina podepisovala přes dvě a půl hodiny,,,

Klárka - jedna z fanoušků která dorazila na křest pokřtila knihu,,

Zleva: Spoluator knihy Martin Moravec, Gabriela, moderatorka Lenny Trčková

mnoho fanoušků : )

 

 

Dlouho očekávaná novinka JINÁ je poděkováním fanouškům za přízeň a důvěru a zároveň motivací pro všechny, kteří se potýkají s nepřízní osudu a hledají inspiraci. „Sama na sobě jsem postupem času poznala, že zdravotní problémy i psychické stavy, se kterými jsem se potýkala, můžou mít velmi vážné následky, když se nezačnou řešit včas. Promluvit o tom do médií pro mě nebyla cesta, většinou se tam vše překroutí a vyzní to nakonec úplně jinak, než by mělo. Tak jsem si řekla, že to zkusím sepsat do knihy. Upřímnou zpověď mého dosavadního života. S ambicí upozornit na nepříliš populární zdravotní problémy, které řeší spoustu dívek a žen, a dodat jim odvahu to začít řešit. I pro mě bylo psaní knihy vlastně taková terapie...," přibližuje Gábina svou motivaci.

Detail titulu Jiná Gabriela Koukalová
Vaše cena: 320 Kč Koupit

Gabriela Koukalová na stránkách knihy JINÁ se čtenáři sdílí svůj osobní pohled na dosavadní život, nechává je nahlédnout do zákulisí vrcholového sportu, vysvětluje a zodpovídá četné vyřčené i mnohdy jen tušené otázky a vůbec poprvé veřejnosti zpřístupňuje originální sportovní i soukromé fotografie. JINÁ se nevyhýbá vážným tématům, a přitom si udržuje nadhled, je vtipná i roztržitá jako Gábina při závodech, ale v popisu klíčových událostí přesná jako hlavní aktérka na střelnici.

„Nikdy jsem nedělala biatlon jen pro sebe. Mám štěstí, že má práce přináší radost jiným a to třeba i těm, kteří nejsou v lehké životní situaci. Taky jsem si jich pár na cestě za zlatou medailí zažila. …Ale celé to stálo za to. Biatlonu jsem vděčná za krásnou část svého života. Stejně jako lidem kolem něj, se kterými jsem se mnohokrát neshodla a hádala. Vděčná jsem i rodičům, na které jsem tisíckrát byla drzá. Bez nich bych nikdy nebyla tam, kde jsem. A nebyla bych tam ani bez fanoušků. Díky!” vyznává se Gabriela Koukalová ve své biografii.

Když mě Gábina před rokem a půl k napsání biografie oslovila, její první věta byla: Ale budeš potřebovat hodně trpělivosti,“ vzpomíná spoluautor Martin Moravec a pokračuje:  „Nepotřeboval jsem ji vůbec. Gábina byla při psaní poctivá stejně jako při sportu. Kdykoliv ji něco napadlo, hned vzala papír a napsala si poznámku. Nahrála desítky hodin záznamů. Nebála se žádných otázek ani žádných témat. A tak brzy bylo jasné, že nevzniká jen obyčejná kniha o biatlonu. Je to kniha, která svou upřímností možná mnohé šokuje. Ale jsem si jistý, že ještě víc lidí bude motivovat."

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Komentáře

(20. dubna 2018 v 16:08)
Dobrý den, musím říct, že jsem přišla na autogramiádu o hodinu dřív. Bylo i přesto strašně moc lidí a přes hodinu čekání na Gabrielu, když pak přišla, tak nikdo vzadu ani neslyšel co říká natož aby ji viděl. A do mikrofonu poté ohlásili, že Gábina bude knihy pouze podepisovat a že nebude psát věnování ani focení s fanoušky a nic jiného. a že knihy s podpisem budou ke koupi i na internetu. To mě velmi zklamalo. To jsme tam nemuseli hodiny stát a čekat. Organizace velice špatná. Všichni si stěžovali. A v tom horku pomalu i omdlévali.
Nebaví vás číst anotace?  Pusťte si book trailer!

Sociální sítě

Twitter Instagram