Křest knihy Eleny Lappin "V JAKÉM JAZYCE SNÍM?"

24. dubna proběhl křest a autogramiáda knihy Eleny Lappin V JAKÉM JAZYCE SNÍM? Knihu pokřtila spisovatelka Bianca Bellová.

Autorka Elena Lappin

Knihu pokřtila spisovatelka Bianca Bellová (první zleva)...

Autogramiáda...

Šéfredaktor Odeonu Jindřich Jůzl si křest nemohl nechat ujít...

 

Známé české přísloví říká, kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Pro spisovatele zároveň platí, že pokud ztratí vlastní jazyk, nemůže dál psát.
To se stalo osudem mnohonásobné emigrantky Eleny Lappin: Narodila se v Moskvě, ale od svých tří let vyrůstala v Praze. V roce 1970 rodina emigrovala do Německa, později autorka žila v Izraeli, Kanadě, ve Spojených státech a Velké Británii…

Detail titulu V jakém jazyce sním?
Vaše cena: 279 Kč Koupit

Britská spisovatelka a redaktorka Elena Lappin jako novinářka spolupracovala s deníky Sunday Times, The Guardian a s časopisem Granta. Byla šéfredaktorkou edice ONE s londýnském nakladatelství Pushkin Press.

Memoáry V jakém jazyce sním? jsou mimořádně silným svědectvím o pohnuté době druhé poloviny dvacátého století. Pro českého čtenáře jsou zajímavé také tím, že mapují část naší společné historie. A to vtipným, zábavným, chytrým i napínavým způsobem.

Kniha si už stačila získat i mezinárodní věhlas. Ve Velké Británii ji vydalo nakladatelství Virago, v Kanadě HarperCollins, v Itálii Einaudi... A nyní autorka představí své vzpomínky a sny i českým čtenářům.

Titul k akci

Nebaví vás číst anotace?  Pusťte si book trailer!

Sociální sítě

Twitter Instagram