Vyhrajte dovolenou snů od Invia a 1000 bestsellerů!

Křest knihy Anny Musilové ČERNOOKÁ

Jménem nakladatelství YOLI Vás srdečně zveme na křest knihy Anny Musilové ČERNOOKÁ. Křest se uskuteční ve středu 20. června od 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41, Praha 1. Knihu pokřtí Kovy.

Detail titulu Černooká
Vaše cena: 199 Kč Koupit

Viktorie je osmnáctiletá studentka, která žije zdánlivě normální život. Chodí na střední školu, řeší rozpory s kamarádkou a právě prožívá první lásku. Skutečnost je však jiná, než se na první pohled zdá. Před lety zemřela Viktorii matka a ona se s tím dosud nevyrovnala. Jednoho dne spatří v zrcadle záhadnou dívku – přízrak s černýma očima, který jí začne podsouvat zvrácené myšlenky. Kdo je tahle nevypočitatelná Černooká? A dokáže ji Viktorie porazit?

Debut mladé české autorky Anny Musilové (1996) je prvním českým young adult psychothrillerem. Anna žije napůl v Praze a napůl ve městě perníku. Studuje žurnalistiku na Univerzitě Karlově, část studia strávila na University of South Wales. Jako novinářka píše pro iDNES.cz, kde se věnuje především projektům Lidé Česka a Cesty vzhůru. Přispívá také do časopisu Cosmopolitan. Její největší vášní jsou knihy, má slabost pro klasickou ruskou literaturu, zejména Vladimira Nabokova, jehož styl psaní považuje za geniální. Kromě toho ráda cestuje a fotografuje. Nyní pracuje na novém románu.  

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.

Titul k akci

Detail titulu Černooká

Černooká

Anna Musilová

259 Kč

Koupit titul Černooká 199 Kč

Nebaví vás číst anotace?  Pusťte si book trailer!

Sociální sítě

Twitter Instagram