Křest knihy Dominika Landsmana DOVOLENÁ S MODERNÍM FOTERM.

12. června se uskutečnil křest knihy Dominika Landsmana DOVOLENÁ S MODERNÍM FOTERM. Knihu pokřtil Jakub Kohák. Podívejte se jak se všichni skvěle bavili....

Dominik Landsman

Knihu pokřtil Jakub Kohák

Křest moderovala Hanka Koutná (zcela vlevo) a nechyběla redaktorka Anna Urbanová...

Křest : )

Autogramiáda...

Dominik Landsman je tu s novou knihou! Nebo ji napsala Nataša?

Dominik Landsman, autor populárních Deníčků moderního fotra, ve svých knížkách vyčerpávajícím způsobem vysvětlil, že mateřská dovolená není žádná dovolená. V nové knize čtenář zjistí, že ani s letní dovolenou to není žádné terno, zvlášť když máte malé dítě a manželka vás místo na každoroční chalupu donutí jet do Bulharska k moři. A kdyby jen to! Nataša, druhá polovina rodičovského páru, se chopila pera a knížku za Dominika napsala. Výsledkem je nejen dovolenkové vyprávění, ve kterém se pozná každý, ale i odhalení několika utajovaných skutečností z intimního života moderního fotra. Necenzurováno!

Dominik Landsman se rozhodl zůstat místo manželky na mateřské dovolené.  O zážitky se dělil s ostatními nejprve na blogu, kde humorně, s nadhledem a cynismem popisoval dny prožité se svým maličkým synem. Facebookem se jeho příspěvky šířily jako lavina a získávaly čím dál víc nadšených čtenářů. A tak po ohromném úspěchu vydal své příspěvky knižně, a to se stejně velkým úspěchem.

 

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.

Nebaví vás číst anotace?  Pusťte si book trailer!

Sociální sítě

Twitter Instagram