Autogramiáda a křest knihy Magdaleny Mintové FALEŠNÝ SŇATEK

19. března MAGDALENA MINTOVÁ pokřtila pokračování úspěšné prvotiny Falešný román, FALEŠNÝ SŇATEK.

Úspěšná prvotina Magdaleny Mintové FALEŠNÝ ROMÁN se dočkala svého pokračování!

Zdá se, že Eminy velkolepé plány se začínají konečně rýsovat, ovšem ani tentokrát to není tak jednoduché, jak si představovala. Opět se zamotává do absurdních situací a ohrožuje svou finančně zajištěnou budoucnost. Navzdory tomu se však dočkává velkého stěhování na panství Svíčkových. Ani tam však trable nekončí. Sice si může ve svém novém domově plnými doušky užívat úžasných a luxusních podmínek pro život, kromě toho si však musí zvykat i na soužití s chladnou tchyní Milenou a na nesnesitelně nudné hodiny plné plánování svatby. Jako by toho nebylo málo, Emin budoucí švagr a věčný průšvihář Filip si usmyslel, že právě teď je ten nejvhodnější čas, aby se vrátil ze svých tajemných cest, a po delší době oblažil rodinu svou přítomností. „Drahoušek“ Albert je zase neustále v práci, a tak se Ema musí přece nějak zabavit... Nakupování ani snaha psát onen legendární kriminální román ovšem brzy nestačí. Filip, kterého Ema zná trochu víc a trochu jinak, než sama vůbec tušila, totiž ani omylem nezůstává stranou a v kombinaci s Eminou příležitostnou výbušností je koexistence těchto dvou opravdu ožehavá záležitost. Ať už jde o jejich nesčetné a nekonečné hádky nebo karban, ke kterému Filip Emu zláká, končí to zpravidla poněkud podivně; s Filipem je totiž hazardní hrou takřka všechno. A ať se oba snaží, jak chtějí, ani před upracovaným Albertem podivné napětí neskryjí.

Detail titulu Falešný sňatek
Vaše cena: 199 Kč Koupit

Magdalena Mintová (* 30. 3. 1996)

Valnou většinu svého života strávila v rodném Vysokém Mýtě a roku 2015 odmaturovala na místním gymnáziu. Následující dva roky se protloukala životem, přičemž si vyzkoušela mimo jiné i roli au-pair čtyř dětí v Paříži, dobrovolničení na poutním místě v Normandii, pár týdnů studií lesnictví a dřevařství, práci baristky v karlínské kavárně plné koček či otročinu děvčete pro všechno v pochybném, nyní již neexistujícím callcentru v Praze.

Po dvou letech pečlivého sbírání zkušeností se rozhodla začít konečně dělat „něco pořádného“, a tak je od podzimu roku 2017 studentkou Jazykové a literární kultury na Univerzitě Hradec Králové. A pokud se zase něco nezvrtne, tato studia i úspěšně dokončí.

Přestože je Magdalena ve svých aktivitách poněkud přelétavá, když už si něco skutečně zamiluje, zůstane tomu věrná navěky. A mezi takové vášně patří právě čtení a psaní, kterému se věnuje prakticky odmalička.

Detail titulu Falešný román
Vaše cena: 199 Kč Koupit

Přidat komentář


V odpovědi prosím používejte pouze číslice

Ještě nikdo nereagoval, buďte první.

Nebaví vás číst anotace?  Pusťte si book trailer!

Sociální sítě

Twitter Instagram